Vekil Bulut ve Başkan Yıldırım'dan EOSB'ye ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk'ü makamında ziyaret ettiler.

Vekil Bulut ve Başkan Yıldırım'dan EOSB'ye ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

"SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİ İÇİN TARAFLARLA GÖRÜŞÜYORUZ"

Milletvekili Bulut: "Organize Sanayi Bölgemizde yatırımcılarımızın enerji ihtiyaçlarını gidermek için yapmış oldukları yatırımlar verimliliğin artırılması için değerlidir. Bu konuda son dönemlerde ortaya çıkmış olan bir takım sorunlar var bunların hızlıca çözülmesi için taraflarla görüşüyoruz; görüşmelerimiz devam ediyor." dedi.

Vekil Bulut ve Başkan Yıldırım'dan EOSB'ye ziyaret

"OSB'DE YAPILAN TÜM İŞLERİN YAKIN TAKİPÇİSİYİZ"

Ziyaret kapsamında sorunların çözümü için istişarelerde bulunan Milletvekili Bulut, "Bugün burada Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanımız Suat Öztürk ile bölgemizdeki yatırımcıların desteklenmesi ve yine bölgemize yeni yatırımcılar kazandırılması konularında verimli ve geniş bir istişarede bulunduk. Organize Sanayi Bölgemizin bakanlıklar ve ilgili kurumlar nezdinde takip ettikleri önemli işler var. Biz tüm bu işlerin yakın takipçisiyiz. Tabi altıncı bölge teşviklerinden sonra Organize Sanayimiz hızlıca büyüdü. Organize Sanayi Bölgemiz büyümesini devam ettiriyor. OSB’mizi 6. Bölge kapsamına aldırmamız ile birlikte üretim kapasitesi, fabrika sayısı ve buna bağlı olarak istihdam sayısı hızlıca arttı. Gördüğümüze umur ettiğimiz o ki bu büyüme devam edecek. Organize Sanayimizin başında sanayici kimliği ve birikimi güçlü bir büyüğümüz var. Biz Suat Öztürk başkanına geçmişten bugüne sürekli birlikte çalıştık ve bundan sonra da birlikte çalışacağız. Kendisine misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, varolsunlar".