elazigonline.com
Adres : Çaydaçıra Mahallesi Kenter Sokak No:13, Merkez / Elazığ
Telefon : +90 533 592 39 39
Email : [email protected]

Elazığ Haber portalı Elazığ Online olarak Ne Yapıyoruz?

Elazığ'da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve son dakika gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek siz değerli takipçilerimize anında sunuyoruz. Haber portalımızda, kendi mahallenizden, ilçenizden hatta köyünüzden tutunda, dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz. Sitemiz ziyaretçilerine, dilediği gibi tüm haberler içinde konuya ve tarihe göre arama yapma olanağı sunmakta. Yapılan bu arama, hem kelimeye göre, hem de tarihe göre, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Uygun

Elazığ haber portalı olarak hizmet veren Elazığ Online Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayım yapmaktadır. Yayımlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayımlanmaktadır. 

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı
İhlas Haber Ajansı

Elazığ'ın Kapsamlı Haber Sitesi

Elazığ haber portalı elazigonline.com'da her gün Elazığ'dan, Türkiye'den ve Dünya'dan birçok habere yer verilir. Normal günlük bir yerel gazetede en fazla  10 ile 30 adet haber; normal bir internet haber portalında ise 50 ile 100 adetin üzerinde haber yer almaktadır. Görüldüğü üzere, elazigonline.com gerek Elazığ haberleri, gerek bölge haberleri kategorisinde, gerekse ülke, dünya ve teknoloji haberleri açısından oldukça zengin bir haber içeriğine sahiptir.