Elazığ Online Kurumsal Künye Bilgileri

Ticaret Ünvanı / Trade Name
Elazığ Online Elektronik Medya Yayıncılığı
Tüzel Kişi Temsilcisi / Legal Person Representative
Muhammed BAYGELDİ
Genel Yayın Yönetmeni / Grantee / Editor in chief
Muhammed BAYGELDİ
Yayıncı / Publisher
Elazığ Haber Portalı - Elazığ Online
Whatsapp Haber Hattı
0536 232 15 23 - İlgili telefon numarası sadece Whatsapp yazışmalar için kullanılmaktadır. Dışarıdan aramalara kapalıdır.
Kurumsal E-Posta / Corporate Mail
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Yener Hukuk Bürosu - Av. Yener Yazgın
Domain Servisi / Domain Service
isimtescil.net
Mali Bilgiler / Financial Information
Harput Vergi Dairesi - Vergi No: 1530383995
Basın Bültenleri / Press Releases
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri [email protected] mail adresinden veya 0536 23 215 23 no'lu whatsapp hattından bize bildirebilirsiniz. Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Yer Sağlayıcı / Hosting Provider
Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti.
Yer Sağlayıcı Adresi / Location Provider Address
Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Çağış Mah. Çağış B.M. Sokak No: 340/16 Ofis:32 Bigadiç / Balıkesir

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

©Copyrigth 2015 elazigonline.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. elazigonline.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar elazigonline.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the elazigonline.com However, sometimes the elazigonline.com uses third parties to process your information. elazigonline.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the elazigonline.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the elazigonline.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the elazigonline.com and its services. When you use elazigonline.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the elazigonline.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık / Contradiction to law

elazigonline.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] mail adresi üzerinden veya 0536 23 215 23 no'lu whatsapp hattından bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.