Septioğlu'na coşkulu karşılama!

Elazığ Havalimanı'nda binlerce kişinin coşkuyla karşıladığı Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim öncesi halka seslendi.

Septioğlu'na coşkulu karşılama!

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu, karşılama için teşekkür ederek, "Bizleri bu soğuk kış gününde bağrına basan siz değerli hemşehrilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz 94 ruhu ile Elazığ’da yeniden sandıkları patlatacak ve göreve geleceğiz. Kendine çalışan değil, kentine çalışan bir belediyecilik anlayışı ile bu aziz şehre ve insanlarına hizmet edeceğiz." dedi.

Septioğlu'na coşkulu karşılama!

"Ahlaklı Belediyeciliği Getiriyoruz"

Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Nurettin Gül de, "Burada 94 ruhunu yeniden gördüm. 94 yılında bize yüzde 4 oy alamazsınız demişlerdi, biz sandıkları patlattık ve belediyelerin büyük bölümünü kazandık. Bugün burada yine aynı ruhu görüyorum. Aynı aşkla, aynı coşkuyla çalışacağız ve sandıkları yeniden patlatacağız. Bizden sonra 4 çeşit belediyecilik yapıldı: Rantçı belediyecilik, heykelci belediyecilik, örgütçü belediyecilik, yandaşçı belediyecilik. 31 Mart’tan sonra biz bunları elimizin tersi ile itecek ve ahlaklı belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Kendine değil, kentine çalışan bir belediyecilik hizmeti verilecek." şeklinde konuştu.

Septioğlu'na coşkulu karşılama!

"Sorunların Tümüne Vakıfız"

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, "Elazığ'a gelirken uçaktan aşağıya baktım. Her yer bembeyazdı. Biz de belediyecilikte beyaz bir sayfa açacak ve ilimize hizmet edeceğiz. Bugün burada ki bu coşku, geçmişte sizlere yaptığımız hizmetlerin bir karşılığının coşkusudur. Elazığ Belediyesinin tüm sorunlarına vakıfız. Bunları giderecek çalışmaları yapacağız. İlimize ve insanlarımıza hizmette hiçbir alanda eksik kalmayacağız. 94 ruhunu canlandıracağız. Lafla değil icraatla beledi hizmetlerini vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Septioğlu'na coşkulu karşılama!

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi konvoyu Elazığ'da kendilerini bekleyen vatandaşları selamlamak üzere hareket etti.