Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

Elazığ'ın Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, ilçe, belde ve köy ziyaretlerinin yanı sıra şehir merkezinde de seçim çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle buluşmasında kendisini bekleyen coşkulu kalabalıkla bir araya gelen Prof. Dr. Açık, esnaf ziyaretlerine de devam etti.

Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

Seçimlere kısa bir süre kala durmak, yorulmak bilmeden gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdüren Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

Prof. Dr. Yasemin Açık, Yunus Emre Bulvarı üzerinde düzenlenen “Mahalle Buluşması” toplantısında vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

PROF. DR. AÇIK: “ELAZIĞ’IN İSTEKLERİNE KİMSE SESSİZ KALAMAYACAK”

“Elazığ’ın ablası, Elazığ seninle gurur duyuyor” sloganları ile karşılanan Prof. Yasemin Açık, bölge sakinlerine seslendi. Prof. Dr. Açık, “Benim partim teşkilatım yok, benim gönüldaşlarım var. Sizler beni öyle güçlü bir şekilde destekleyeceksiniz ki, Elazığ’ın sesi bütün Türkiye’de yankılanacak. Beni öyle bir oyla gönderinki Elazığ’ın isteklerine kimse sessiz kalamasın. Kimse Elazığ’ın isteklerini karşılamama gibi bir duruma düşemeyecek. Çünkü biz el birliğiyle güç birliğiyle şehrimizin bütün ihtiyaçları için adeta koşacağız” dedi.

Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

PROF. DR. AÇIK: “BU ŞEHRİN HER BİR İNSANININ SORUNU BENİM SORUNUM”

Memleket sevdası ile durmadan yılmadan çalışan Prof. Dr. Açık, “Elazığ benim sevdam. Bu can bu bedende olduğu sürece var gücümle çalışacağım, siyaset olsun olmasın önemli değil. Her zaman her koşulda bu şehrin her bir insanının sorunu benim sorunum. Çok şükür zamanımız var enerjimiz var. Ben bütün işlerimi bırakacağım bu şehir için emek vereceğim. Herkesi kucaklıyorum. Her kesimin vekili olacağım” diye konuştu.

Prof. Dr. Yasemin Açık tempoyu arttırdı

Haberin Devamı İçin Tıklayın
1
2
3