Fethi Kılınç aday adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Fethi Kılınç, il başkanlığına gelerek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Fethi Kılınç aday adaylığı başvurusunu yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti Elazığ milletvekili aday adayı olan Eski Arıcak İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Kılınç, il başkanlığına giderek resmi müracaatını yaptı.

Fethi Kılınç aday adaylığı başvurusunu yaptı

Ak parti Elazığ Milletvekili Aday adayı Fethi Kılınç, Elazığ’ın her alanda iyileştirilmesi alanında her türlü mücadeleyi verebilmek amacıyla aday adayı olduğunu söyledi.

Aday Adayı Fethi Kılınç,

“28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimlerine AK Parti sıralarından katılmak üzere aday adaylık başvurumu Sayın İl başkanıma yapmış bulunmaktayım. Sizin bana açtığınız bu tertemiz yolda sizin hepinizin gözlerine bakarak şunu ifade etmek istiyorum, bu açtığınız tertemiz yolda en ufak bir kirlilik bırakmadan yürüyeceğime namusum ve şerefim üzerine hepinize söz veriyorum. Bizler çıktığımız bu yolda Elazığ’ımızın gerçekten gerek kültür alanında gerek turizm alanında gerek eğitim, kültürel ve sosyal alanında iyileştirilmesi için her türlü mücadeleyi vereceğiz. Bu her mecrada olacak kıymetli arkadaşlarım. Bizler gençlerin enerjisiyle bu yola çıktık gençlerin enerjisinden faydalanacağız. Değişik danışma kurulları kuracağız ilimizde. Eğitimle ilgili danışma kurullarımız olacak, ulaşımla ilgili danışma kurullarımız olacak, bilim ve teknolojileriyle ilgili danışma kurullarımız olacak ve bu danışma kurulları aracılığıyla aylık yaptığımız toplantılarda aldığımız görüş alışverişleri sonrasında bunları ilgili bakanlıklarda takipçisi olacağız” dedi.