Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

'Elazığ'ı yeniden Doğu'nun Paris'i yapacağız'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Üniversite ve Çatalçeşme Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Vekil Erol'dan Arıcak ve Alacakaya'ya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Arıcak ve Alacakaya ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarını sorunlarını ve talepleri dinledi.

'Sorunları yerinde tespit ederek çözüm üreteceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesine bağlı Plaj, Hatun, Bahçedere ve Durmuştepe köylerine ziyarette Bulundu.

Vekil Erol'dan Mevlüde teyze'ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında ve 10 CHP milletvekilinin katılımıyla Elazığ’a gelen CHP Ekonomi Masası’nın Elazığ’daki Kapalı Çarşı ziyareti esnasında heyet ile yaşadığı ‘ekonomi’ diyaloğu ile gündeme gelen 74 yaşındaki Elazığlı Mevlüde Benderlioğlu’nu, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret etti.

'Elazığ kalkınmada pilot il olmayı hak ediyor'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve beraberindekiler Elâzığ ziyaretlerinde ETSO Başkanı Asilhan Arslan ile bir araya geldi. yapılan ziyarette Arslan’dan çalışmalar hakkında bilgi alındı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, iktidara gelmeleri halinde Elâzığ’ın potansiyeli dolayısı kalkınmada pilot il olmayı hak ettiğini söyledi.

'Elazığ'daki siyaset tablosu değişecek'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Ekonomi Masası’nın Elazığ ziyareti kapsamında Elazığ’da sivil toplum kuruluşları ve ekonomi dünyasının bir araya geldiği toplantıda açıklamalarda bulundu.

CHP ekonomi masası Elazığ'da

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

Başkan Karakuş Vekil Erol'a soruyor!

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un geçtiğimiz günlerde bir programda yaptığı konuşmaya ilişkin açıklama yaptı.

Vekil Gürsel Erol Fox Tv'de seçim startını verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu. Erol, Elazığ’da seçim kampanyalarını başlatacağını söyledi.

Başkan Çayır, Vekil Erol'un prim sözünü reddetti!

Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır, Milletvekili Erol’un 50 Bin TL prim sözünün reddedildiğini duyurdu.

Vekil Erol'dan kritik maç öncesi Elazığspor'a prim sözü

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ligin son haftasında Fatsa Belediyespor ile kader maçına çıkacak Elazığspor’lu futbolculara prim sözü verdi.

Vekil Erol'dan Vekil Bulut'a hodri meydan!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut arasında yaşanan polemik tüm hızıyla devam ediyor.

'Bizim kursağımızdan haram geçmedi'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'tan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap gecikmedi.

'Azıcık cesaretin varsa çık karşıma'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un, 'Elazığ'ın sahibi Elazığlılardır' başlıklı açıklamalarına istinaden, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın sahibi Elazığlılardır'

Elazığ AK Parti Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da yaşanan sel felaketi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın Kaderini Biz Değiştireceğiz'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iktidara geldiklerinde şehrin kaderini değiştireceklerini söyledi.

'Sürecin takipçisi olacağız'

Elazığ’da bugün yaşanan şiddetli yağmur ve dolunun ardından Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol, 'Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için sürecin takipçisi olacağız' dedi.

Vekil Erol eski vekil Öztürk'ü bayramda unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

MHP Lideri Bahçeli'den Diyap Ağa hatırlatması

Dün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un büyük dedesi olan 1. Meclis’te Tunceli Milletvekili olarak görev yapan Diyap Ağa’dan bahsetti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Vekil Erol taksici esnafı ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’da hizmet veren taksici esnafıyla telefonda konuştu.

'İhale belli şirketlere tekrar peşkeş çekilmiştir'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol maden ihalesiyle ilgili TBMM'de bir konuşma gerçekleştirerek ihale sonucunda çok büyük bir kamu zararı olduğunu söyledi.

'Vebali AKP’lilerin boynundadır'

CHP Elazığ il başkanı Coşkun Çağlar Duran, ihaleden olumsuz sonuç çıkması durumunda vebalin AKP’lilerin boynunda olacağını

'Buradan giriyor, buradan çıkıyor'

CHP Elazığ Milletvekili Erol, yine Elazığ’ı gündeme getirdi. TBMM’de konuşma yapan Milletvekili Erol, önemli açıklamalarda bulundu.

Vekil Gürsel Erol koronavirüse yakalandı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ikinci kez koronavirüse yakalandı.

CHP’ye üye olan kadınlara rozetlerini vekil Erol taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yeni üyelere rozet takma töreni düzenledi.

Büyük sevinç yaşayan öğrencilerden Başkan Yavaş’a teşekkür

Milletvekili Gürsel Erol ile bir araya gelen öğrenciler hep bir ağızdan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’a selam gönderdi.

Vekil Erol'a miting havasında karşılama

Tedavisinin tamamlanmasının ardından sağlığına kavuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ayağının tozuyla Elazığ'a geldi.

Vekil Erol'dan maden sahası ihalesi ile ilgili önemli açıklamalar

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol dün TBMM’de yaptığı konuşmada Elazığ kamuoyu için çok önemli olan maden sahası ihalesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol'dan Osman Paşanın kabrine ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, helikopter kazasında şehit olan 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ın vefatının birinci yıl dönümünde merhum Osman Paşanın eşi Ziynet ERBAŞ, oğlu Yiğitalp ERBAŞ’la birlikte kabrini ziyaret ederek dua okudu.

Vekil Erol'dan 'Maden sahaları ihalesi' ile ilgili önemli açıklamalar

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünün Elazığ'ın Maden ilçesinde yaklaşık 1 yıldır aralıksız çalışmalarını yürütüp içerik bakımından önemli maden yataklarına ulaşmasından sonra CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM'de gündem dışı söz alarak, 'Maden Sahaları İhalesi' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.