Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Başkan Karakuş Vekil Erol'a soruyor!

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un geçtiğimiz günlerde bir programda yaptığı konuşmaya ilişkin açıklama yaptı.

Vekil Gürsel Erol Fox Tv'de seçim startını verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu. Erol, Elazığ’da seçim kampanyalarını başlatacağını söyledi.

Başkan Çayır, Vekil Erol'un prim sözünü reddetti!

Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır, Milletvekili Erol’un 50 Bin TL prim sözünün reddedildiğini duyurdu.

Vekil Erol'dan kritik maç öncesi Elazığspor'a prim sözü

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ligin son haftasında Fatsa Belediyespor ile kader maçına çıkacak Elazığspor’lu futbolculara prim sözü verdi.

Vekil Erol'dan Vekil Bulut'a hodri meydan!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut arasında yaşanan polemik tüm hızıyla devam ediyor.

'Bizim kursağımızdan haram geçmedi'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'tan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap gecikmedi.

'Azıcık cesaretin varsa çık karşıma'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un, 'Elazığ'ın sahibi Elazığlılardır' başlıklı açıklamalarına istinaden, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın sahibi Elazığlılardır'

Elazığ AK Parti Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da yaşanan sel felaketi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın Kaderini Biz Değiştireceğiz'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iktidara geldiklerinde şehrin kaderini değiştireceklerini söyledi.

'Sürecin takipçisi olacağız'

Elazığ’da bugün yaşanan şiddetli yağmur ve dolunun ardından Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol, 'Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için sürecin takipçisi olacağız' dedi.

Vekil Erol eski vekil Öztürk'ü bayramda unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

MHP Lideri Bahçeli'den Diyap Ağa hatırlatması

Dün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un büyük dedesi olan 1. Meclis’te Tunceli Milletvekili olarak görev yapan Diyap Ağa’dan bahsetti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Vekil Erol taksici esnafı ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’da hizmet veren taksici esnafıyla telefonda konuştu.

'İhale belli şirketlere tekrar peşkeş çekilmiştir'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol maden ihalesiyle ilgili TBMM'de bir konuşma gerçekleştirerek ihale sonucunda çok büyük bir kamu zararı olduğunu söyledi.

'Vebali AKP’lilerin boynundadır'

CHP Elazığ il başkanı Coşkun Çağlar Duran, ihaleden olumsuz sonuç çıkması durumunda vebalin AKP’lilerin boynunda olacağını

'Buradan giriyor, buradan çıkıyor'

CHP Elazığ Milletvekili Erol, yine Elazığ’ı gündeme getirdi. TBMM’de konuşma yapan Milletvekili Erol, önemli açıklamalarda bulundu.

Vekil Gürsel Erol koronavirüse yakalandı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ikinci kez koronavirüse yakalandı.

CHP’ye üye olan kadınlara rozetlerini vekil Erol taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yeni üyelere rozet takma töreni düzenledi.

Büyük sevinç yaşayan öğrencilerden Başkan Yavaş’a teşekkür

Milletvekili Gürsel Erol ile bir araya gelen öğrenciler hep bir ağızdan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’a selam gönderdi.

Vekil Erol'a miting havasında karşılama

Tedavisinin tamamlanmasının ardından sağlığına kavuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ayağının tozuyla Elazığ'a geldi.

Vekil Erol'dan maden sahası ihalesi ile ilgili önemli açıklamalar

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol dün TBMM’de yaptığı konuşmada Elazığ kamuoyu için çok önemli olan maden sahası ihalesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol'dan Osman Paşanın kabrine ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, helikopter kazasında şehit olan 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ın vefatının birinci yıl dönümünde merhum Osman Paşanın eşi Ziynet ERBAŞ, oğlu Yiğitalp ERBAŞ’la birlikte kabrini ziyaret ederek dua okudu.

Vekil Erol'dan 'Maden sahaları ihalesi' ile ilgili önemli açıklamalar

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünün Elazığ'ın Maden ilçesinde yaklaşık 1 yıldır aralıksız çalışmalarını yürütüp içerik bakımından önemli maden yataklarına ulaşmasından sonra CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM'de gündem dışı söz alarak, 'Maden Sahaları İhalesi' ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol Maden sahası konusunu TBMM'ye taşıdı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden’de bulunan yeni maden sahasının kamu özel sektör iş birliği ile işletilmesi gerektiğini söyledi

Vekil Erol'dan maden rezervleri açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesindeki Kısabekir bölgesi olarak adlandırılan sahada MTA’nın yaklaşık 1 yıldır yaptığı sondajlarda bulunan altın, bakır, kobalt, kurşun, çinko ve demir madenleri rezervinin Türkiye’deki en büyük rezervler olduğunu söyledi.

Şehidimiz Coşkun Göl’ün annesine sürpriz telefon

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan Mardin’de el yapımı patlayıcının infilak etmesi nedeniyle şehit olan Elazığlı hemşehrimiz Coşkun Göl’ün annesi Hüsna Göl’e telefon.

CHP'li Özel: Gürsel Erol’a sahip çıkan Elazığlılara teşekkür ederim

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Elazığlılara Milletvekili Gürsel Erol’a sahip çıktıkları için teşekkür etti. Tunceli’ye gitmek üzere Elâzığ’a gelen Özel, iktidara geldiklerinde Elâzığ’a bütün hizmetleri yapacaklarını söyledi.

Gürsel Erol'dan Enes Kara açıklaması

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde intihar eden Fırat Üniversitesi öğrencisi Enes Kara hakkında açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Fethi Sekin’i Unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şehadetinin 5'inci yılında Fethi Sekin'i mezarı başında andı.

Diyarbakır Annelerinden Vekil Erol'a Geçmiş Olsun Telefonu

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla evlat nöbeti tutan ailelerden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a geçmiş olsun telefonu.