Başkan Gülyüz'den bilet desteği!

TFF 3 Lig 2 grupta final karşılaşmasına çıkacak olan Elazığspor'a destek çığ gibi büyüyor. Emlakçılar Derneği Başkanı Ve İş İnsanı Nuri Gülyüz 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00'da Ali Sami Yen Kompleksi Rams Park'da yapılacak karşılaşma için seyirci desteği amaçlı bilet desteği verdi.

Başkan Gülyüz'den bilet desteği!

“NERDE OLURSA OLSUN TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMAYIZ”

Emlakçılar Derneği Başkanı ve iş insanı Nuri Gülyüz, Cumartesi günü final karşılaşmasına çıkacak olan Elazığspor'a başarılar dileyerek “Elazığ’ımızı bu kadar kenetlenmesinin çok güzel inşallah takımımızı çok güzel yerlerde göreceğiz” dedi.

Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, Çimentaş Elazığspor ve 52 Orduspor FK ile Rams Park Ali Sami Yen Stadyumu’nda oynayacağı TFF 3. Lig Play-Off final karşılaşma için seyirci desteği amaçlı bilet desteği verdi.

Başkan Gülyüz, Çimentaş Elazığspor ve 52 Orduspor FK maçı biletlerini Elazığspor taraftar gruplarına teslim etti.

CUMARTESİ GÜNÜ ELAZIĞ İSTANBUL’DA OLACAK

Emlakçılar Derneği Başkanı ve iş insanı Nuri Gülyüz, “Cumartesi günü Elazığspor’umuz kader maçına çıkacak Elazığlılar olarak bizde takımıza destek olmak için İstanbul’da olacağız. Gün birlik olma günüdür. Elazığspor’umuz Allah’ın izniyle bir üst lige çıkacak. Elazığspor’umuz eski günlerine kavuşacak. İlimizin markası olan Elazığspor’umuza her zaman desteğimiz devam edecek” ifadelerine yer verdi.