Bakan Adil Karaismailoğlu'nun Elazığ programı iptal oldu!

'2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' programının bu haftaki adresi Elazığ olacak. Gerçekleştirilecek olan programa Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu katılacaktı. Ancak Bakan Karaismailoğlu'nun programı iptal oldu. İl teşkilatı ve milletvekillerinin başka bir bakanı davet etmek için girişimlerde bulundukları öğrenildi.

Bakan Adil Karaismailoğlu'nun Elazığ programı iptal oldu!

AK Parti Genel Merkezi tarafından ve tüm milletvekilleri, MKYK ve parti teşkilatlarının üyelerinin seferber edildiği "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" programının bu haftaki adresi Elazığ olacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu başkanlığında AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, MKYK Üyeleri ve bölge milletvekilleri 29 Eylül Perşembe günü Elazığ’a gelerek çeşitli programlara katılacaklardı.

İPTAL SEBEBİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN PROGRAMINA EŞLİK EDECEK OLMASI

Ancak Bakan Adil Karaismailoğlu’nun Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programlarına eşlik edecek olması nedeniyle Bakan Karaismailoğlu’nun Elazığ programı iptal oldu.

AK PARTİ VEKİLLERİ FARKLI BİR BAKAN ARAYIŞI İÇİNDELER

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve il teşkilatının gerçekleştirilecek olan programa farklı bir bakanı davet etmek için girişimlerde bulundukları öğrenildi.