Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı

Yerel seçimler öncesi, muhtarlık için adaylıklar açıklanmaya devam ediyor. Son olarak Yeni Mahalle Muhtarlığı İçin Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı.

Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı

Seçim sathı mahalline girdiğimiz bu günlerde, muhtarlık için adaylar belli olmaya başladı. Son olarak Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz, yoğun bir katılım ile adaylığını açıkladı.

YILMAZ: “YENİ MAHALLE SAHİPSİZ KALMAYACAK”

Muhtar Adayı Ayhan Yılmaz; Yeni Mahalle’nin sahipsizliğini bitirmek için aday olduğunu söyleyerek, seçilmesi halinde mahallenin sorunlarını çözüme kavuşturacağını ifade etti. Yılmaz, “Bugün burada muhtarlık adaylığımızı ilan etmek için toplanmış bulunmaktayız. Mahallemizin sahipsizliğini bitirebilmek, mahalle sakinlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için muhtar adayı olmaya karar verdim. Her zaman yanınızda, içinizden bir evladınız bir kardeşiniz olarak bütün sorunlarını bilerek ve bunları çözüme kavuşturmak için bu yola çıktım. Allah’ın izni sizlerin oylarıyla seçilip muhtar olursam artık Yeni Mahalle sahipsiz kalmayacak tüm sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır” dedi.

Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı

YILMAZ: “MAHALLE SAKİNİMİZİ MUHTARLIKTA GÜLER YÜZLE KARŞILAYIP TÜM SORUNLARA ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”

Ayhan Yılmaz; Seçilmesi halinde mahallede oturan vatandaşlar ile istişarelerde bulunarak, ortak şekilde hareket edileceğini vurguladı. Yılmaz, “Muhtarlığı kazandıktan sonra siz değerli mahalle sakinlerimiz ile iç içe olup tüm çalışmalarımızı birlikte yapacağız. Mahalle halkımız artık su patlakları, yol bozukluklarını dert etmeyecek muhtarlık hattımıza derhal ulaşıp çözüm isteyebilecektir. Her mahalle sakinimizi muhtarlıkta güler yüzle karşılayıp tüm sorunlara çözümler üreteceğiz. Hiçbir vatandaşımız bizlere oy verdiği için pişman olmayacak aksine memnuniyet duyacaktır” dedi.

Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı

YILMAZ: “YENİ MAHALLEMİZ YALNIZ OLMAYACAK”

Yılmaz; Yeni Mahallenin yetkin bir muhtara sahip olabilmesi için mahalle halkından kendisine destek toplamasını rica etti. Yılmaz, “Bugünden itibaren tüm ağabeylerimden, kardeşlerimden isteyim herkese ulaşıp bizlere destek istemeleridir. Yeni Mahallemiz yalnız olmayacak her sorunlarına vakıf bir muhtar kazanmış olacaktır. Haftalık sokak toplantılarımızla mahalle sakinlerimizin sorunlarına çözümler üreteceğiz" ifadelerini kullandı.

Yeni Mahalle Muhtarlığı için Ayhan Yılmaz adaylığını açıkladı