Mehmet Aksu

Türkiye ve İçinde Ki Lut Kavmi

Mehmet Aksu

Neymiş efendim diyanet işleri başkanı sn Ali Erbaş Allah'ın emirlerini tebliğ etmiş diye lût kavmigiller veryansın ediyormuş, şikayetler de bulunuyormuş.

Yahu Allah'ın emir ve yasaklarına karşı duranları görmezmisiniz, duymazmısınız ne helâklar yaşadılar !

Onlar ki gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar! Sizin gibi nice âd, semud, nuh, lût kavimleri geldi geçti ve hepsi de şirk koştuğu için, meydan okudukları için, ahlaksızlıkları, sapkınlıkları hoş görüp savundukları için yerle bir oldular, helak oldular. Ki bunlar inkârcılardı, haram'ı haram kabul etmeyip güzelleştirenlerdi, meşrulaştıranlardı, tıpkı şuan ALİ ERBAŞ hoca'ya veryansın eden ve bu sapkınlıkları savunan sizler gibi. Allahın laneti ve gazabı topyekün üzerinize olsun diyerekten satırlarıma devam edeyim.

Yapılmak istenen kesinlikle bir nesli yok etme projesidir.

Sapkınlığı ve ahlaksızlığı meşru gösterip normalleştirme projesidir.

Toplumun genleriyle oynama projesidir.

Bu sapkınlık ve ahlaksızlığın asla hiçbir sosyal, psikolojik, tıbbı, ilm'i ve bilm'i bir dayanağı yoktur.

Bu bahanelere sığınmaya çalışan bu lût kavmi bireylerinin tek amacı inanca saldırı ve Allah'ın emrine muhalefet ederek yeni nesillerin yok olmasını, tefrikalara düşmesini sağlamaktır.

Tıbben hiçbir insanda hem xx ve hem xy (yani hem erkek hem dişi) kromozomunun birlikte bulunmadığını bile bile bu sapkınlıkları belli bahanelerle meşrulaştırmaya çalışanlara karşı durmak her inananın yegane görevidir.

Bununla birlikte devletimizin bu sapkınlara ve sapkınlıklara önlem alması elzemdir. Aksi takdirde iş işten geçmiş olacak ve bir neslin yok olmasına kayıtsız kalınmış olmanın vebalini ve vebal ortaklığı hem bu dünyada hem de ahirette her iki yakalarında olacaktır.

Bu önlemleri almanın 1 ci yolu yasalar  çıkarmalı, hatta ve hatta bu tip bireylerin kesinlikle ülkemizden ihraç edilmesi sağlanmalıdır. Bir de istanbul sözleşmesi gözden geçirilip "cinsiyet eşitliği" kavramı bu sapkınlığa sebebiyet vermeyecek şekilde revize edilmelidir.

Eğer toplumun mozaiğinin bozulmasını istemiyorsak, bu sapkınlığın yeni nesillere yayılmasını istemiyorsak, önce her inançlı bireyler olarak bizlerin, sonra da kanun ve yasa koyucuların  üzerine düşen görevi yapması lazım.

Yazıma son verirken bir kez daha şunu ifade ediyorum. LGBTİ olacak sapkınlarla, bunlara saygı duyan, bunları meşru gösteren, bunları savunan ve normalleştiren herkim ya da kurum olursa olsun hepsine ALLAH'tan gazap diliyorum. Bu inançlı toplumu ve bireyleri yok edemeyeceksiniz.

Saygılarımla

Yorumlar 4
Mehmet aksu 09 Mayıs 2020 02:01

Sn müdürüm bu rezaletin ve sapkinligin guzellemesi ve ayristirilmasi olamaz..nerde yapilirsa yapilsin sapkinliktir..D .erkanimiz ve yetkili merciler o zaman da sert bir dille tepkilerini koymuslardi ve koymalarida gerekiyor..hatta ensar vakfinda ki o alcak 380 yil mi ne ceza aldi ve gerek ensar vakfı gerekde devlet erkanimdan bazi kisiler bu cezayi az gorup itiraz edildigini belirtmeliyim..ayrca herkim bu gbi sapkinliklari kayiriyorsa Allah onlarinda belasini versin.

Hasan FİDAN 08 Mayıs 2020 17:58

Mehmet Bey, kaleminize sağlık söylediğiniz her söz doğru. Toplum zaten bu tür olaylara her zaman karşıdır... Ben 58 yaşındayım.1980'de Bülent Ersoy ameliyat ile kadın olup geldiğinde uzun yıllar kimlik sıkıntısı yaşadı. Darbe yönetimi karşı çıkıyormuuuşşş gibi yapıp Bülent Ersoy'a pembe kimlik kartını verdi. Şimdi bana Türkiye Cumhuriyetinde Bülent Ersoy'a "efendim, Bület Bey vb." diyebilecek bir babayiğit gösterebilir misiniz? BARO'ların yaptığı bağcıyı dövmektir. İstanbul Sözleşmesine göre ise görevini layıkıyla yapmaktadır... Öncelik "İstanbul Sözleşmesi"nin feshidir. Bunu da ne siz ne ben ne de BAROLAR yapamaz. Yapabilecek tek güç iktidardır. Ben iktidarın böyle bir girişimini duymadım. Saygılarımla..

Kenan Kurnaz 08 Mayıs 2020 04:12

Hocam,güzel bir konuya değinmişsiniz,tebrik ediyorum ancak Kelamullah’da yüce Rabbim eşcinselliği değil(ki insanları da çeşit çeşit eksiğiyle fazlasıyla yaratan kuşkusuz O’dur) oğlancılığı yasaklamıştır.Keşke sayın D.Başkanımız yurtlarda kurslarda oğlancılık yaptıkları ortaya çıktığında bu ayetleri sıralasaydı daha iyi olmazmıydı?Ne dersiniz?

Yazarın Diğer Yazıları