Mehmet Aksu

Sn.CUMHURBAŞKANIM'a İthafen Mektubumdur

Mehmet Aksu

Sn Cumhurbaşkanım;

Bu kutlu yürüyüşte kurulduğu günden bugüne davamızın her kademesinde (gençlik kollarından Ana kademeye) bir nefer olarak görev yapmaktan gurur duydum ve gurur duymaya devam edeceğim.

Size ve davamıza olan sevgimiz, inancımız ve güvenimiz tamdır. Her ne olursa olsun sizi asla yanlız bırakmıyacak ve şer odaklarına yem etmeyeceğiz.

Bununla beraber benimde heryönden daha güçlü bir TÜRKİYE  için daha güçlü bir AKPARTİ için sizden isteklerim olacak.

1-Teşkilatlarımızın baştan sona gözden geçirilip kibir abidelerinin, samimi olmayanların, sadece makam mevki elde etmek isteyenlerin, dava adamı olmayanların, çıkar amaçlı kullananların, liyakatsizlerin, hitabet ve ikna kabiliyeti olmayanların, isimleri fetö vb. şaibelere karışanların, rant peşinden koşanların, toplumla arasına mesafe koyanların, adamcılık yapıp hakkı gözetlemeyenlerin, menfaatçilerin, yolsuzluğu amaç edenlerin, halkın sorunlarıyla ilgilenmeyip çözüm arayışında olmayanların, sadece seçimden seçime topluma, esnafa, stk vs vs bileşenlere selam verenlerin herkim olursa olsun gerek BAKAN, gerek MİLLETVEKİLİ, gerek PARTİMİZ AKPARTİ'NİN YÖNETİCİSİ, gerek İL-İLÇE-GENÇLİK KOLLARI, KADIN KOLLARI BAŞKANLARI veya YÖNETİM KURULU ÜYELERİ'nin teşkilatımızla yollarının ayrılması.

2-Teşkilatlarda görev verilenlerin belli bölgeler yada İL'ler den yoğunluklu oluşturulmaması

3-Kamu kurum kuruluşları yöneticileri, bürokrasi  ve devlet erkanı da oluşturulurken aynı  hassasiyetle dengeler gözetlenmeli.

4-İsmi suçlara karışmış her kim olursa olsun ceza alması ve adaletin terazisi uygulanmali. Kesinlikle kayırmaların önüne geçilmeli. Fetö vb. davalarda varsa suçsuz olanların ayıklanıp suçluların veya irtibat ve iltisakı olanların derecesine göre cezalandırılmasını sağlanmalı. Fetö borsası varsa buna vesile olan herkesin hesabını vermesi sağlanmalı.

5-Toplum vicdanını yaralayacak kişiler (Şaban Dinç, Egemen Bağış, Bülent Arınç vb. eski milletvekili veya yöneticiler belli görevlere (yüksek istişare kurulu, danışmanlık, kamu kurum kuruluşları yönetim kurulu üyelikleri,gibi) getirilmemeli veya el çektirilmeli.

6-İsrafa sebebiyet verilen tüm israfların üzerine gidilip son verilmeli.

7-Toplumun salih hakkaniyetli ve samimi sesine, eleştirilerine, sıkıntılarına kulak verilip varsa eksikler mutlaka düzeltilmeli

8-Partimiz içerisinde İşlerinde ehil olanlar, vasıflı olanlar, şaibesiz olanlar, çogunlugun kabülünü görenler milletvekili, parti yöneticisi veya belediye başkan adayı yapılmalı.

9-Partimize zarar veren YALAKALARIN, İKIYÜZLÜLERİN ve ilk fırsatta bırakıp kaçacak olanların partimizden uzaklaştırılmalı.

10-Ekonomi, üretim ve işsizlik sorunlarına daha fazla yoğunlaşıp özellikle temel ihtiyaç maddelerindeki pahaliliğin önüne geçilmeli. Elektrik, doğal gaz, su, köprü ve yol ücretlerinin fahiş fiyatlardan geri çekilmesi sağlanmalı.

11-Toplumun tamamını kucaklayıp partimize veya şahsınıza yönelimlerini artırmak için kullanacağımız dil'i dahada uygun hale getirip tüm gönülleri yeniden fetih etmeliyiz.

Sn Cumhurbaşkanım

Bu vesile ile içerde ve dışarda fırsat kollayan art niyetlileri, şer odaklarını, bertaraf etmek için, algı oluşturarak sürekli kin güdenleri, kaos ve kargaşa çıkarmak için elinden geleni yapmaya çalışanların oyunlarını bozmak için, her ne olursa olsun daima muhalif olmak uğruna bahaneler arayanların arayışlarını boşa çıkarmak için ELBİRLİĞIYLE, SİZİN ÖNDERLİĞİNİZLE HERYÖNDEN DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE ve AKPARTİ için yeniden ŞAHLANMA zamanıdır.

Yılmayacak, durmayacak, hakkaniyetle ve samimiyetle ideallerimize kavuşmak için çalışacağız.

Saygılarımla arz ederim.#adamizindeyiz#

Yorumlar 1
Yusuf atay 26 Temmuz 2020 15:43

Akp nin ülkede çıkardığı büyük tahribatı açıkca yapılan bir yazı yazarı tebrik ederim .Demekki dava değil çıkarcılık on planda

Yazarın Diğer Yazıları