Mehmet Aksu

Sizin Karın Ağrınız Başka

Mehmet Aksu

Acaba ben mi yanlış yorumluyorum yoksa yanlışlarmı beni buluyor bilemedim. Ben mi art niyetleyim yoksa bu art niyetliler mi kusuyorlar kinlerini. Ben yine de salih niyetle karınca kararınca izah etmeye çalışayım.

Efendiler!
-Herhangi bir devlet kurumda gorevli bir bireyin yapmış olduğu yanlışlardan ötürü iktidara saldırmak acizliktir,kin ve nefret beslemektir.

Efendiler!
-Kendisini milli muhafazakar olarak tanımlandıran,cumhur ittifakına oy veren veya Sn Cumhurbaşkanı'mızı destekleyen herhangi bir bireyin yapmış olduğu bir yanlıştan ötürü iktidarı veya Sn Cumhurbaşkanı'mızı hedef almak da aymazlık ve art niyetliliktir.

Efendiler!
-Kendisini müslüman muhafazakar olarak nitelendiren insanların hataları uzerinden İSLAM'ı,müslümanlığı,müslümanları ve samimiyetle dini ögretilerde bulunanları kem gösterip o algıyı oluşturmak ise iSLAM DÜŞMANLIĞIDIR. Asıl amaç islama duyulan kindir.

Efendiler!
-Taciz ,istismar ve tecavüz kimden gelirse gelsin savunulur tarafı olamaz,örtbas edilemez. Gerekli tepki en üst perdeden gösterilmelidir.

Örtbas eden ,sessiz kalan veya kötü emsalle ilişkilendiren yada ilgisiz bir konu ortaya atan ise bu alçaklığa ortaktır.

Muhafazakar mahallelere ithafen ensar vakfı yada benzeri yerlerde olan bu tür bireysel alçaklıkları birkez daha lanetliyerek,kınayarak ve bu sapıklarla ilgili hicbisey yapılmamışsa(ki gereen yapıldı) onları da birkez daha lanetleyerekten şunu sormak istiyorum.

-Ensar vakfında yaşanan o bireysel alçaklık için o dönemin bakanının "BİR KEREDEN BİRŞEY OLMAZ"söyledigini idda eden ve her fırsatta bunu dile getirenler MÜFTERİ değillermi?Bu nasıl bir art niyetle, kin ve nefretle algı oluşturma çabasıdır? 

Oysa ki sn Bakan "Bir kere raslanmış olması o kurumu genellemek,kötülemek için doğru olmaz" dedi.Yahu kardeşim açın internetten videosunu izleyin bari.Kör,sağır ve anlamaktan yoksun olmayan herkes kolayca söylenen cümleyi anlayabilir.

Yahu sizin bu acizliklerinizin hangi birini yazayım? Biri kalkar çin'e gidecek olan trenle dalga geçmeye çalışırken "özlem gürses'in trene baktığı gibi "bakakalır,öbürü sapkınlıkları meşrulaştırmaya çalışır,bir başkası Atatürk ü kalkan olarak kullanır,bir başkası tüm olumsuzlukları getirip din'e bağlar vs vs.

Kin ve nefret duygularınızı oluşturmaya çalıştığınız algıların satır aralarına gizlemeye calıştığınızı sanıyorsunuz ama beceremiyorsunuz.

Efendiler!
Sizin karın ağrınız başka!

Efendiler artık Efendi olmayı deneyin!

Yorumlar 1
ZÜLKÜF KELEŞ 23 Ocak 2021 18:20

Kaleminize sağlık hocam

Yazarın Diğer Yazıları