Mehmet Aksu

103 Kokuşmuş Bunak

Mehmet Aksu

Yalova Elazığlılar Dernek Başkanı ve Yalova Ak Parti Demokrasi Hakem Kurulu Başkanı aynı zaman da Sitemiz Köşe Yazarlarından Mehmet AKSU'nun dün gece 103 emekli amiral tarafından yayımlanan bildiriye "103 Kokuşmuş Bunak" başlıklı köşe yazısıyla sert tepki gösterdi.

AKSU yazısında;

Tam da 15 temmuz'a 103 gün kalmışken paçavra bildirisine imza atan bunak sayısının da 103 olması!

Neymiş efendim TSK'nın gidişatından endişe duyuluyormuş, Atatürk'ün çizdiği rotadan uzaklaşılıyormuş o yüzden şiddetle karşı çıkıyorlarmış ve tüm varlıkları ile kınıyorlarmış bu varlıksızlar!

He bi de bu 103 kokuşmuş bunak diyorlar ki"... Aksi halde, Türkiye Cumhuriyeti, tarihte örnekleri olan, bunalımlı ve bekası için en tehlikeli olayları yaşama risk ve tehdidi ile karşılaşabilecektir."

"En tehlikeli olaylar" ne demek?

Tabi alışıldığı üzere yine Atatürk'ü kullanarak, ondan nemalanarak, Atatürk kisvesi altında salyalarını akıtarak bildiriyi bağlamışlar!

Ey 103 bunak !

Bilin ki artık o eski Türkiye yok, o eski vesayetçilerin borusu ötmüyor. Sizin ağababalarınız da böyle alışmışlardı ama sonları malum. Meydanlarda don paça rezil oldular. Bu aziz millet gerekli dersi verdi ve vermeye de devam edecek.

Biz sizin cemaziyel evvelinizi  27 mayısl'ardan, 12 eylül'lerden, 28 şubat'lardan, 27 nisan'lardan ve 15 temmuz alçaklıklarından biliriz. Siz de bilin ki sizin gibileri yine meydanlarda yaka paça sürükleyip ibret-i alem için rezil edip yerlerde sürükleyeceğiz.

Ey 103 bunak!

Sizin derdiniz tasanız başka,siz istiyorsunuz ki geçmişte yaptıgınız gibi  bu ülkeyi babanızın çiftliği olarak kullanasınız. Siz istiyorsunuz ki bu aziz milleti vesayet altına alıp höt diyesiniz. Siz istiyorsunuz ki milli iradeye gem vurup kendi dudüğünüzü çalasınız. Siz istiyorsunuz ki bu halk hep ikinci sınıf olarak kalsın ve siz hüküm süresiniz. Siz istiyorsunuz ki bu alçaklıgınız ve tepeden bakmışlığınız, milli iradeye müdahale etmişliğiniz, halkı yasaklalara boğmuşluğunuz, devletin imkanlarını talan etmişliğiniz, insanların milli manevi değer ve inançlarına müdahale etmişliğiniz yanınıza kâr kalsın öylemi!

Ey 103 bunak!

Geçti artık o vesayetçi günler, bitti artık sizin zulmünüz, tükendi artık sizin gibi fosil kadavraları.

Öyle oturduğunuz yerde devletin tüm imkanlarını kullanıp, lojmanlarından, sosyal tesislerinden, bol sıfırlı maaşlarından vs vs faydalanıp bir de üzerine korku imparatorluğu kuracaksınız ha öylemi!

Ey 103 bunak!

Yemezler artık, size prim yok artık, sizin devriniz bitti artık."Çakalların hükmü aslan ayağa kalkıncaya kadardır". Aziz Türk milletinin aslanları ayağa çoktan kalktı, bilin istedim. Bilmezseniz size bildirmesini de bildiririz, hadlerinizi de bildiririz.

Gel gelelim bu bildiri paçavrasının sübliminal mesajlarına!

Kesinlikle bu paçavra Pensilvanya menşelidir. Alçak terörist FETÖ'ye selamdır.

Çünkü;

-103 bunak olması!

-15 temmuz alçak darbe girişiminin seneyi devriyesine 103 gün olması! 

- ve Isra süresi ﴾103﴿

Firavun onların ülkedeki varlığına son vermek istedi. Bu yüzden biz onu ve yanındakileri, hepsini denizde boğduk!

Aziz Türk milleti bu 103 denizci bunağı o denizlerde boğmasını bilir diyerekten yazıma son veriyorum.

Kalın sağlıcakla

Yazarın Diğer Yazıları