Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Otobüs şoföründen vatandaşlara saldırı!
Elazığ Online Haber
Elazığ Online HaberEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Otobüs şoföründen vatandaşlara saldırı!

Elazığ Belediyesi'ne ait bir otobüs şoförünün bir vatandaşa yönelik saldırı anı, görüntülere yansıdı ve toplumda büyük tepkilere neden oldu.

Elazığ Belediyesi'ne ait bir otobüs şoförünün bir vatandaşa yönelik saldırı anı, görüntülere yansırken toplumda büyük tepkilere neden oldu.

Elazığ haber portalı Elazığ Online Whatsapp ihbar hattına gelen videoda, şoförün telefonla konuştuğu sırada vatandaşlarla arasında yaşanan tartışma kameraya yansıdı.

Görüntülerde, şoförün telefonla meşgul olduğunu belirten vatandaşların uyarılarına rağmen tepkisiz kalması, ardından aracı terk ederek vatandaşların üzerine yürümesi dikkat çekti.

Olayı kaydeden bir vatandaş, "Bunları çekelim ki vatandaşa saldırmalarını herkes görsün, reklam olsunlar, bakın AK Parti Belediyesi kazandı, böyle millete saldırıyor. Yaya geçidinde millete yol vermiyor. Üstüne millete saldırıyor. Şoför diye geçiniyor" şeklinde yorum yaptı.

Olaya şahit olan diğer vatandaşlar da benzer tepkiler göstererek, "Bu şoförler hiç mi eğitim almıyor? Telefonla konuşmak, yaya geçitlerinde yol vermeme gibi temel kurallara uymamak normal değil. Araç sürmekle uğraşmıyorlar, sanki ralli yapıyorlar. Üstelik uyardığınızda size saldırmaya kadar gidiyorlar. Bu saygısızlık kabul edilemez." şeklinde konuştular.

Elazığ Belediyesi'nin olayla ilgili nasıl bir yol izleyeceği ise vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Olayın kamuoyunda büyük yankı uyandırmasıyla birlikte, şehirdeki toplu taşıma hizmetlerine yönelik şoför eğitimlerinin de gözden geçirilmesi talepleri yükseldi.

Yeni Videolar