Vekil Işıkver'in çağrısına AK Partili Vekillerden destek!

Elazığ Maden ilçesi hakkında yaşanan gelişmeler üzerine MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver'in çağrısına, AK Parti milletvekillerinden destek geldi.

Vekil Işıkver'in çağrısına AK Partili Vekillerden destek!

MHP Milletvekili Semih Işıkver'in, ilçede yaşanan sorunları görüşmek üzere tüm siyasi partileri bir araya gelmeye davet etmesinin ardından AK Parti milletvekilleri ortak bir açıklama yaptı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "MHP Milletvekili Semih IŞIKVER’in siyasi partiler olarak bir araya gelerek Maden ilçemizle ilgili görüşme teklifini olumlu değerlendiriyoruz. Biz de Maden İlçemizin beklenti ve talepleriyle ilgili olarak, tüm siyasi partilerin bir araya gelmesi çağrısında bulunuyoruz. Maden’imiz için, Maden’li değerli hemşehrilerimiz için atılması gereken her türlü adımı birlikte atmaya hazırız. Çünkü hepimizin ortak derdi de sevdası da Elazığ ve Elazığ’ın tüm ilçeleridir."

Vekil Işıkver'in çağrısına AK Partili vekillerden destek!

Bu adım Elazığ'ın Maden ilçesindeki sorunların çözüme kavuşması adına önemli bir gelişme olarak değerlendirilirken, siyasi partilerin bir araya gelerek ortak çözüm yolları araması ilçe halkını umutlandırdı.