Vekil Ejder Açıkkapı'nın hemşehrilerine güveni tam!

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığlı vatandaşların 14 Mayıs'taki milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakına verdikleri destekten dolayı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de güven ve istikrar odaklı tercihlerini sürdüreceklerine dair şüphelerinin olmadığını vurguladı.

Vekil Ejder Açıkkapı'nın hemşehrilerine güveni tam!

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunun 28 Mayıs'ta gerçekleştirileceği konusunda bir açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, milli iradenin tarihi bir anı yazmaya doğru adım adım ilerlediğini ifade etti. Açıkkapı, "14 Mayıs seçimlerinde tercihini bizden, AK Parti'den ve Cumhur İttifakı'ndan yana kullanan kardeşlerime bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. 14 Mayıs'tan bu yana, vatandaşlarımızın kalbini kazanmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek talep etmek için yoğun bir şekilde çalıştık, koşturduk ve ciddi bir mücadele verdik. Artık seçime saatler kaldı. Biz anlatmamız gerekenleri anlattık, hayallerimizi ve ülkemizin 21 yılda elde ettiği başarıları göstererek vatandaşlarımıza aktardık. Şimdi söz vatandaşımızda." şeklinde konuştu.

Açıkkapı, özellikle teşkilat mensuplarından ve kendilerine gönül veren tüm vatandaşlardan, sandık sürecinin tamamlanıncaya kadar teyakkuzda olmalarını istedi. Sandık görevlilerinin, müşahitlerin ve bireysel çabalarla sandıklara sahip çıkacak olan tüm vatandaşlara kolaylık dileyen Açıkkapı, "Seçim sonuçlarının şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizin demokrasi ve kalkınma atılımlarının devam etmesi için Elazığ halkının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a rekor düzeyde destek vereceğine tüm kalbimle inanıyorum. 14 Mayıs'taki başarımızı 28 Mayıs'ta zaferle taçlandıracak olan Elazığlı vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve muhabbetlerimi iletiyorum." şeklinde konuştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı açıklamalarında, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik beklentileri ve destek mesajını içeren önemli bir vurguyu yaparak, Elazığ halkının tercihini güven, istikrar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek yönünde kullanacaklarına olan inancını ifade etti.