Ulusal Kanal 'Ana Haber' hemşehrimiz Aksarı'ya emanet!

Ulusal Kanal'ın uzun süredir Gece Hattı programını sunan Elazığlı hemşehrimiz Serkan Aksarı, artık kanalın ana haber bültenini sunmaya başlayacak. İşte Serkan Aksarı'nın kariyeri ve yeni görevi hakkında detaylar..

Ulusal Kanal 'Ana Haber' hemşehrimiz Aksarı'ya emanet!

Ulusal Kanalda son bir yıldır Gece Hattı yayınını sunan Spiker-Moderatör Elazığlı hemşehrimiz Serkan Aksarı artık kanalın ana haber bültenini sunacak. Ekoltv.com.tr’de köşe yazılarıyla da okuyucularıyla buluşan Serkan Aksarı 2022 Eylül ayında Ulusal Kanala transfer olmuştu, burada Günlük ve Gece Hattı haber yayınlarını sunan Aksarı yapılan istişareler sonrası Ulusal Kanal yönetimi ana haber bültenini Aksarı’ya teslim etti.

GÜLŞAH EKİNCİ AYRILINCA GÖREV AKSARI’YA VERİLDİ

Ulusal Kanal’da ana haberi sunan spiker Gülşah Ekinci, bir süre önce kanaldan ayrıldı. Ekinci’nin ayrılığından sonra boşalan ana haber bültenine Elazığlı hemşehrimiz Serkan Aksarı getirildi. Aksarı 3 Haziran Pazartesi ilk yayınını sunmaya başlayacak.

Ulusal Kanal 'Ana Haber' hemşehrimiz Aksarı'ya emanet!

Yaptığı özel haberlerle de adından söz ettiren Serkan Aksarı, aynı zamanda farklı platformlar ve organizasyonlarda moderatörlük ve sunuculuk yapmaktadır. Kişisel Gelişim alanında eğitim ve seminerlerde veren Serkan Aksarı iyi bir motivasyon konuşmacısıdır. Özellikle hedef belirleme, zaman yönetimi, etkili hitabet gibi kişisel gelişim alanlarında uzman olan Aksarı’nın yakında zamanda okurlarla buluşması beklenen birde kitap hazırlığı bulunmaktadır.

SERKAN AKSARI KİMDİR ?

Gazetecilik mesleğine Elazığ'da başlayan tecrübeli haberci 1980 doğumludur, Başarılı spiker Trakya Üniversitesi Radyo-Tv Yayımcılığı bölümü mezunu olup aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Sırasıyla Hilal TV, İBB Medya A.Ş, Akit TV, TGRT Haber ve Ulusal Kanal’da çalıştı. Aksarı, 2019 yılında Spikerler Platformu tarafından Yılın En İyi Haber Spikeri seçildi, 2020 yılında ise Dünya Basın Mensupları Derneği tarafından Yılın En İyi Sabah Yayını Sunucusu ödülüne layık görüldü. Serkan Aksarı, fizik öğretmeni Süheyla Aksarı ile evli olup çiftin Muhammed Utku ve Ali Erkan adında iki oğlu vardır.