Taner Er aday adaylığı başvurusunu yaptı

Yapılacak olan seçimlerde Ak Parti'den Elazığ Milletvekili Aday Adayı Olan Taner Er, il başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Taner Er aday adaylığı başvurusunu yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Milletvekili Aday adayı Taner Er, il başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Taner Er aday adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday adayı Taner Er, Ailesinden gelen siyasi tecrübeyi Elazığ’a hizmet için kullanmak amacıyla aday adayı olduğunu söyledi.

Aday Adayı Taner Er,

“AK Parti’miz insan odaklı hizmete yürümüştür. Bundan 20 sene önce hayal bil edilmeyen projeler bir hayat bulmuş insanlarımızın yaşam standarttı yükselmiştir. Yapamazsınız, edemezsiniz diyenlere mega projeler hayat bulmuş ve vatandaşların hizmetine sunulmuştur. Bugün bizler içinde oldukça önemli bir gün dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef ve ilkeleri doğrultusunda 14 Mayıs 2023’te gerçekleşecek olan 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinde Elazığ2dan milletvekili aday adayı olduğumu buradan ilan etmek istiyorum. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculuğun hayırlı olmasını diliyor bizlere olan güveninizi boşa çıkartmayacağımı belirtmek istiyorum. Geçmişte Milli Türk Talebe Birliği’nde gençlik yapılaşmalarında aktif görevlerde bulundum. Ailemden gelen siyasi tecrübeyi şimdi diz aziz milletimize hizmet yolunda harcayacağımı ifade etmek istiyorum. Bizler inanmış iman etmiş inşalarız ister milletvekili olalım ister olmayalım inandığımız davadan asla taviz vermeyeceğimin altını çizmek isterim. Öncelikle 14 Mayısta Cumhurbaşkanımızın en yüksek oyu alması adına mücadele edeceğimiz, kapı kapı dolaşacağımızı belirtmek isterim. Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her diam yanında olduğumuzu bir kez daha yüksek sesle ifade etmek istiyorum” dedi.

 Taner Er aday adaylığı başvurusunu yaptı