Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Elazığ Sınav Kurs Merkezi, uzun yıllara dayanan deneyimleri ile dikkat çekiyor ve LGS öğrencilerini memleketin ve Türkiye'nin gurur kaynağı haline getirmeye devam ediyor.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Elazığ Sınav Kurs, başarılı geçmişiyle tanınan bir merkez olup, yıllardır öğrencilerine sınavlara hazırlık konusunda destek sunuyor.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Elazığ Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü Veysel Bozkurt, son dönemde elde ettikleri başarıları ve Elazığ'da bir ilki gerçekleştiren hazır bulunuşluk sınavının yoğun katılım ve yüksek başarıyla tamamlandığını paylaştı. Bozkurt, sınavlara katılan 158 öğrencinin derecelendirme dilimlerinde önemli başarılar elde ettiklerini vurgulayarak, bu sonuçların öğrencilerin yoğun çalışma temposu ve kaliteli eğitimin bir yansıması olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz sınavda elde edilen başarıları gururla paylaşırken, 35 öğrencinin fen liselerine, 58 öğrencinin ise nitelikli Anadolu liselerine yerleştirildiğini belirtti. Bozkurt ayrıca bu başarıların öğretmenlerin ekip ruhuyla çalışmasının ve öğrencilere kazandırılan başarıların bir sonucu olduğunu ekledi.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Elazığ Sınav Kursun başarısının sadece öğrencilere dayalı olmadığını vurgulayan Bozkurt, her hafta kesintisiz olarak gerçekleştirdikleri 8. sınıf öğrencilerine yönelik etüt, soru çözümü, telafi dersleri, bireysel rehberlik programı ve haftada 21 saat ders gibi yoğun bir programla öğrencilere en iyi eğitimi verdiklerini belirtti.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Değişen eğitim trendlerine ayak uydurarak öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlamayı hedeflediklerini dile getiren Bozkurt, geçen yıldan daha iyi sonuçlar elde etmek adına yeni öğrencilerin genel başarı düzeyini ölçmek amacıyla hafta sonu düzenledikleri hazır bulunuşluk sınavının başarıya katkısına vurgu yaptı. Kurumun öğrencisi olmasa dahi, bu sınavın Elazığ genelindeki tüm öğrencilere fayda sağladığını ifade etti ve velilere ve öğrencilere teşekkür etti.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Bozkurt ayrıca sınav sürecinde öğrencilere yönelik program takibi ve bireysel görüşmeler gibi her adımda kaliteli kadronun öğrencileri takip ettiğini ve onları asla yalnız bırakmadıklarını belirtti.

Sınavdan LGS'ye bambaşka bir tarif!

Son olarak, Bozkurt, insanların fırsatların gelmesini beklemek yerine fırsatları kendilerinin yaratması gerektiğini vurgulayarak, mazeretlerin kazanmaması gerektiğini söyledi. Elazığ Sınav Kurs ekibi olarak asla pes etmeyeceklerini ve öğrencileri başarıya ulaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.