Merhum Selami Yalçın son yolculuğuna uğurlandı

Fırat Üniversitesi'nden Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şinasi Yalçın'ın kardeşi, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık ile İşadamları Sezai Yalçın ve Mehmet Yalçın'ın ağabeyleri, İşadamı Sezai Açık'ın kayınbiraderi Selami Yalçın hayatını kaybetti. Merhum Selami Yalçın İzzetpaşa Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Merhum Selami Yalçın son yolculuğuna uğurlandı

Fırat Üniversitesi emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şinasi Yalçın’ın kardeşi, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık ile işadamları Sezai Yalçın ve Mehmet Yalçın’ın ağabeyleri, işadamı Sezai Açık’ın kayınbiraderi Selami Yalçın geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Merhum Selami Yalçın son yolculuğuna uğurlandı

Mütevazi kişiliği ile tanınan Elazığ’ın sevilen isimlerinden TEDAŞ’tan emekli Elektrik Mühendisi 65 yaşındaki Selami Yalçın için İzzetpaşa Camisi’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazına Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, ilçe ve belde belediye başkanları, STK Temsilcileri, oda başkanları, kurum müdürleri, iş insanları, çok sayıda vatandaş ve sevenleri katıldı.

Merhum Selami Yalçın son yolculuğuna uğurlandı

Kılınan cenaze namazının ardından merhum Selami Yalçın, gözyaşları içerisinde Harput’taki aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Yalçın ve Açık aileleri taziyeleri Sultan Sarayı’nda kabul edecek.

Elazığ Haber sitesi Elazığ Online olarak merhum Selami Yalçın’a Allah’tan rahmet kederli Yalçın ve Açık aileleri ile yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.