İl Başkanı Gürgözeler şehrin sorunlarını Genel Başkan Akşener'e iletti

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı ve ilçe başkanları, Bölge toplantısı kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Urfa'da bir araya geldi.

İl Başkanı Gürgözeler şehrin sorunlarını Genel Başkan Akşener'e iletti

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı ve ilçe başkanları Bölge toplantısına katılmak üzere Urfa’ya gitti. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Parti çalışmalarına yönelik yaptığı bilgilendirme toplantısı sonrasında İl Başkanı Servet Gürgözeler İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Başkan Servet Gürgözeler ve ilçe başkanları şehir ve köy gezilerinde vatandaşların kendilerine ilettiği sorunlar hakkında Genel Başkan Meral Akşener'e bilgi verdi.

İl Başkanı Gürgözeler vatandaşların kendisine ilettiği sorunları Genel Başkan Akşener'e iletti

“İYİ PARTİ ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞAN BİR PARTİDİR”

Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Servet Gürgözeler “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl ve İlçe Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıda ben ve ilçe başkanlarımız toplumun içinde yaşadığı sorunları, istek ve talepleri dile getirdik. Aylardır köy, mahalle, sokak ayırmaksızın esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Sorunlarını ve beklentilerini bizlere büyük bir samimiyetle anlattılar. Biz de vatandaşlarımızın Elazığ’daki sesi olarak onların istek ve taleplerini, sorunlarını genel başkanımıza ilettik. Kendileri de büyük bir teveccüh göstererek problemlerimizi dinledi ve sorunların çözümü noktasında gerekli adımların atılması için talimat verdiler. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Çünkü sadece ziyaret edip, onları dinlemekle kalmıyoruz. İYİ Parti olarak imkânlarımız dâhilinde vatandaşlarımızın sesi olmak, sıkıntılarını çözmek, taleplerini karşılamak için gayret ediyoruz. İYİ Parti çözüm odaklı çalışan bir partidir. İnşallah iktidara geldiğimizde ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreci el birliği ile atlatacak, insanımızı hak ettiği refah ve huzur ortamına kavuşturacağız” dedi.

İl Başkanı Gürgözeler vatandaşların kendisine ilettiği sorunları Genel Başkan Akşener'e iletti

“BİZ SİSTEMDEN YANA DEĞİL, DEVLETTEN YANAYIZ”

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler yaptığı açıklamada, “Ben Elazığ’da siyaset yapıyorum. Amacımız öteki, beriki demeden, siyasi kavga ve polemiklerden uzak bir şekilde vatandaşı dinlemek, yeri geldiğinde imkanlarımız dahilinde onlara yardımcı olmaktır. Benim amacım bu güzide şehrimize katkı sunmaktır.  Ankara’da parti genel merkezimiz yapılması gereken her şeyi yapıyor. Benim meselem Elazığ’dır ve Elazığlı hemşehrimin sesi olmaktır. Biz her şeyin ötesinde Ülkücüyüz. Nedir Ülkücülüğümüz? Biz sistemden yana değil, devletten yanayız. Devlet bizim için esastır. Devlet bu milletin müesseseleşmiş şeklidir. O nedenle devletimizin kurum ve organlarına karşı üslubumuza dikkat ederiz, etmeliyiz de. Siyaset bir hizmettir. Düşüncelerinle ve yaşadığın ülkeye hizmetlerinle ortak paydada halkla bir arada olabilmektir. Siyasetin toplumun içinde bulunduğu her durumu iyi gözlemlemek, iyiyi devam ettirebilmek, kötüyü iyileştirebilmek gibi bir misyonu vardır. O nedenle bir kesimin sempatisini kazanırken, diğer kesimin nefretini kazanmak bir kazanım değil en büyük kaybediştir. Toplumun her kesimine hizmet etmeyi taahhüt ediyorsak her şeyden önce ayrıştırıcı değil, birleştirici bir üsluba sahip olmalıyız. İYİ Parti olarak bizim anlayışımız budur. Çirkin siyasi dil ve polemiklerden uzak, tamamen vatandaşa hizmet odaklı bir çalışma anlayışında olmamız gerekir. Bizler bu anlayışı uyguluyoruz. Ve görüyoruz ki bu anlayışımız da vatandaşlarımız tarafından teveccühle karşılanmaktadır" ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Gürgözeler vatandaşların kendisine ilettiği sorunları Genel Başkan Akşener'e iletti