Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Elazığ programı belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Eylül Pazartesi günü bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a gelecek. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Elazığ programı da belli oldu.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Elazığ programı belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Partisinin Grup Toplantısını gerçekleştirmek ve İBB tarafından yaptırılacak olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temel atma törenine katılmak amacıyla yarın Elazığ’a gelecek.

19 ve 20 Eylül olmak üzere iki günü Elazığ’da geçirecek olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ilk olarak Kanal 23 ve Kanal Fırat Televizyonundan yayınlanacak Ortak canlı yayına katılacak.

Elazığ ziyaretinin ikinci gününde Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla İBB tarafından Elazığ’a yaptırılan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin temel atma törenine katılacak. Temel atma töreninin ardından Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde partisinin grup toplantısını gerçekleştirecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu sonrasında Elazığ’daki esnafla da bir araya gelecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 20 Eylül Salı günü akşam saatlerinde Elazığ’dan ayrılacak.