Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi çalıştayı başladı

Elazığ'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi çalıştayı başladı.

Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi çalıştayı başladı

Gençlik Ve Spor Bakanlığı ile Gelecek Araştırmaları Enstitüsü tarafından Türkiye’nin belirli illerinde yapılan Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi Elâzığ’da başladı.

Elazığ’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi çalıştayı başladı. Girişimcilik konusunda; iş fikri, pazar araştırması, fikir aşamaları ve girişimcilik hususunda atılması gereken adımlar ve yapılanmaların aktarıldığı çalıştayın ilk oturumu, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde yapıldı.

Atölye halinde gerçekleştirilen eğitimler, 22 Kasım Salı Günü Fırat Üniversitesi Mustafa Temizer Konferans salonunda yapılacak sunum ve şirket temsilcilerinin konuşmaları ile sona erecek.

Genç Girişimciler Geleceği Tasarlama Atölyesi çalıştayı başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Gelişen teknoloji ve hayatımızın bir çok alanında yer alacak bu oluşumlar aslında gençlerimizi geleceğe hazırlamak için atılan adımlardır. İş dünyasından spora, sağlıktan mobil uygulamalara kadar yapılan her çalışmada artık gençlerimizi geleceğe hazırlamalı ve bu eğitimlerden mutlaka faydalanmaları gerekiyor” ifadelerine yer verildi.