Elazığ'da operasyonlar sürüyor!

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen operasyonlarda, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından önemli başarılara imza atıldı.

Elazığ'da operasyonlar sürüyor!

Operasyonlar kapsamında, kentin genel güvenliği ve asayişinin sağlanması amacıyla suç unsurları tespit edilerek şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirildi.

Operasyonlarda gerçekleştirilen üst, araç ve ikamet aramalarında toplam 8 şahıstan 1 adet ruhsatsız tabanca, 13 adet tabanca fişeği, 2 adet pompalı tüfek, 5 adet tüfek kartuşu, 6,07 gram metamfetamin, 15,74 gram esrar maddesi, 6 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.

Ayrıca, Nailbey Mahallesi Yeşildere Sokak'ta bir iş yerinde gerçekleşen ateşli silahla kasten yaralama olayının faili, olayda kullandığı 1 tabanca ve 3 adet tabanca fişeği ile birlikte yakalandı. Şüpheli şahıslar hakkında adli işlemlerin başlatıldığı ve denetimlerin devam edeceği bildirildi. Bu tür operasyonların, kamu düzenini sağlamak ve suçla mücadele etmek adına önemli bir rol oynadığı vurgulandı.