Elazığ Belediyesinden 'Metot'a davet!

Elazığ Belediyesi, İspanyol Yazar Jordi Galceran'ın yazdığı Ahmet Erdem Kayalı'nın yönettiği Ahmet Kılınçtepe, Fırat Ataş, Salih Yardım ve Senem Kılıç'ın oynadığı 'Metot' adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak.

Elazığ Belediyesinden 'Metot'a davet!

Elazığ Belediyesi ve Piyes Sanat Akademisi "Metot" adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturuyor.

Elazığ Belediyesi, İspanyol Yazar Jordi Galceran'ın yazdığı Ahmet Erdem Kayalı'nın yönettiği; Ahmet Kılınçtepe, Fırat Ataş, Salih Yardım ve Senem Kılıç'ın oynadığı "Metot" adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak.

Elazığ Belediyesi: 'Tüm hemşehrilerimiz davetlidir'

İki perdelik tiyatro oyunu, 16 Aralık Cuma günü saat 20.00'de Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “İspanyol Yazar Jordi Galceran, kara bir komedi içinde sunduğu acımasız iş dünyasının yeniden tanımladığı "Profesyonellik" ve "Fedakârlık" kavramlarını sorgularken, insanların zaaflarının bu mücadeledeki yerini anlatan tiyatro gösterimi  Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Ücretsiz olarak izleyici ile buluşacak tiyatro oyununa tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” denildi.