CHP İl Başkanı Duran'dan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye Hoş geldin mesajı!

CHP Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran 13 Kasım'da Elazığ'a gelecek olan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ziyareti öncesi değerlendirmelerde bulundu.

CHP İl Başkanı Duran'dan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye Hoş geldin mesajı!

Devlet Bahçeli’ye ‘hoş geldiniz’ diyen Duran 19 Eylül Tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ ziyaretinde billboardlara asılan afişleri hatırlatarak: ”19 Eylül tarihinde genel başkanımızın Elazığ ziyaretinde bizler aynı hoşgörüyle karşılaşmadık.” Dedi.

CHP İl Başkanı MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 13 Kasım’da yapacağı miting hakkında şunları söyledi: “13 Kasım pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Elazığ’da bir miting programına katılmak üzere Elazığ’a gelecektir. CHP Elazığ İl Başkanı olarak, her şeyden öte bir Elazığlı olarak kendisine şimdiden ‘Hoş geldiniz’ demek istiyorum. Hafta başından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi il örgütü bu miting hazırlık çalışmalarına başladı. Şehrin tamamına bakıldığı zaman şehrin büyük bir kısmında, özellikle ana arterlerde gerek bayraklanma, gerek afiş asımı çalışmaları içerisine girildi."

“BU MİTİNG BİR MİLAT OLMALI, PARTİ AYIRDETMEKSİZİN AYNI NEZAKET VE MİSAFİRPERVERLİK GÖSTERİLMELİDİR”

Başkan Duran konuşmasının devamında: "Yaklaşık 7-8 ay sonra bir genel seçime gidiyoruz. Bu süre içerisinde siyasi partilerin tamamının genel başkanları Elazığ’a ziyarete gelecek. Ben tamamının geleceğini düşünüyorum. Çünkü Elazığ Gerçekten bu memleket için önemli bir şehirdir. Bugün bu mitingin, Elazığ’ın gerek Cumhur ittifakının siyasilerinin, gerek yerel dinamiklerin dikkate alacağı bir gün olmalı. Bugün Milat kabul edilmeli. Bu saatten sonra ve bugünden sonra gelen bütün genel başkanlara parti ayırt etmeksizin aynı nezaket aynı misafirperverlik gösterilmelidir. Burası Elazığ. 19 Eylül tarihinde her ne kadar Cumhur ittifakının içinde dahil olan siyasilerin provokasyonlarına rağmen şehir sayın genel başkanımıza ve beraberindeki heyete kucak açtı. Elazığ misafirperverliğini gösterdi. Çoğu yerde ikramlarda, çay ocaklarında para bile alınmadı. ‘Siz misafirsiniz’ denildi. Bu şehir bunu istiyor. Kendi misafirperverliğini gösteren, kendisi gibi düşünen, kendisi gibi hareket eden siyasi bir irade istiyor. Az önce dediğim gibi bu mitingin bir milat olmasını ümit ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Duran: 'MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli'ye Hoş Geldiniz Diyoruz'

“MHP GENEL BAŞKANI SAYIN BAHÇELİ’YE HOŞGELDİNİZ DİYORUZ”

Misafirperverliğin altını çizen CHP İl Başkanı Duran: "Bu saatten sonra bu şehre gelecek tüm siyasi parti liderlerine de aynı nezaketle aynı kibarlıkla aynı misafirperverlikle davranması gerektiğini düşünüyoruz. Yine başta söylediğim gibi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye diğer illerden gelen misafirlerimize ‘Hoş geldiniz’ diyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin il teşkilatına kazasız belasız bir miting diliyorum." dedi.