Başkan Kangal ve ekibinden 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği

Demokrasi ve Atılım Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ilde hizmet veren özel eğitim kurumlarını ziyaret etti.

Başkan Kangal ve ekibinden 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Gününü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Demokrasi ve Atılım Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ilde hizmet veren özel eğitim kurumlarını ziyaret etti. Özel eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenleri ziyaret ederek, karanfil dağıtarak günlerini kutladılar.

Başkan Kangal ve ekibinden 24 Kasım Öğretmen Günü etkinliği

24 Kasım Öğretmenler Günü ziyaretleri kapsamında ilimizde hizmet veren özel eğitim kurumlarını ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkanı Av. Mehmet Kangal: “Özel eğitim kurumlarımızı ziyaret ederek, kıymetli öğretmenlerimiz ile eğitime dair sohbet etme imkanı bulduk. Amacı insan yetiştirmek olan öğretmenlik dünyadaki en onurlu mesleklerin başında gelmektedir. Öğretmenlerin değersizleştirilmesine, ekonomik yönden sıkıntı çekmesine razı gelmeyeceğiz. Öğretmenlerin rahat bir şekilde çalışmasının 85 milyonun faydasına olacağını biliyoruz. Öğretmenlik mesleğinin saygınlığını ve cazibesini hem maddi hem de manevi yönden artırmak zorundayız. Demokrasi ve Atılım Partisi Elazığ İl Başkanlığı olarak ülkemizin geleceğini yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin yanındayız. 24 Kasım Öğretmenler Günlerini kutlar ev sahipliği yapan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.