Başkan Alan'dan Elazığ TSO 'Avantaj Sistemine' davet!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO üyelerini birçok alanda mal ve hizmet alımlarında avantajlı koşullar elde etmelerini sağlayan Elazığ TSO Avantaj Sistemine davet etti.

Başkan Alan'dan Elazığ TSO 'Avantaj Sistemine' davet!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 2022-2026 hizmet dönemimizde söz verdiğimiz gibi ilimizin ekonomisine can suyu verecek, şehrimizin ticari hayatını canlandırmaya ve üyelerimize katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimize sunduğumuz ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledik. İçerisinde bulunduğumuz zorlu ekonomik süreçte, üyelerimizin Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olmanın farkı ile birçok alanda mal ve hizmet alımlarında avantajlı koşullar elde etmelerini sağlayacak stratejiler geliştiriyor, anlaşmalara imza atıyoruz. Üyelerimize eğitimden sağlığa, ulaşımdan konaklamaya, gıdadan akaryakıta kadar tüm farklı sektörlerde firmayla özel işbirliği anlaşmaları gerçekleştirerek, üyelerimizin ürün ve hizmetlerden en avantajlı şartlarda yararlanmasını amaçlıyoruz. Projemizde, hem üyelerimizin indirimlerden yararlanacağı hem de üye işyerlerimizin tanıtımının yapılacağı network ile çift taraflı fayda sağlamayı planlıyoruz. Proje kapsamında, Odamız ile indirim protokolü yapan firmaların indirim oranları ve firma tanıtımları, odamızın tüm sosyal medya ve web platformlarından, SMS ve Mail kanallarından üyelerimize belirli periyotlarda iletilecektir. Üyelerimiz, anlaşma sağladığımız kurum ve işyerlerinden, üye kartları, üye faaliyet veya sicil belgeleri ile yaptıkları alışverişlerde, belirlenen oranlarda indirimden yararlanacaktır.” Şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİ NEDİR?

ELAZIĞ TSO üyelerinin kendilerine özel sunulan indirim ve ayrıcalık gibi doğrudan avantajlardan yararlanabilmesini, sisteme dâhil olan işletmelerin de oluşacak ticari ekosistem sayesinde ticari kazançlarının artmasına ve herhangi bir bedel, aidat vb. ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Elazığ TSO Avantaj Sisteminden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı tüm üyelerimiz doğrudan faydalanabilirler. Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odasına üye olmayan tüm işletmeler de, Oda üyelerimize yönelik özel avantajlar sunmak koşulu ile sisteme dâhil olabilirler.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİNDEN NASIL FAYDALANILIR?

Üye kartı, üye faaliyet veya sicil belgeleri olan tüm Oda üyelerimiz, Avantaj sistemi kapsamında kendilerine özel uygulanan indirimlerden ve düzenlenen kampanyalardan faydalanabilirler. Üye kartı, üye faaliyet veya sicil belgeleri olmayan üyelerimiz, Odamızın web sitesindeki online işlemler menüsünden ilgili belgeleri temin edebilirler.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİ NERELERDE VE NASIL KULLANILIR?

Elazığ TSO Üyeleri, www.elazigtso.org.tr/avantaj

sitesini ziyaret ederek, Avantaj Sistemi bölümünden üyelere avantaj sağlayan firmalara ve bu firmaların proje kapsamında uyguladıkları fayda ve indirim koşullarına ulaşabilir, söz konusu işletmelerden; üye kartı, üye faaliyet veya sicil belgeleri ile birlikte indirimli alışveriş yapabilirler.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİNE DÂHİL OLAN FİRMALARA HANGİ OLANAKLAR SAĞLANIR?

Elazığ TSO Üyelerine yönelik proje kapsamında avantaj sunan işyerlerinin logo ve firma tanıtım bilgileri; Odamızın resmi web sitesi www.elazigtso.org.tr/avantaj web sitesinden, tüm sosyal medya kanallarımızdan, SMS ve Mail duyuru sistemimizden ve ilgili basın bültenlerimizden yayınlanır. Böylelikle, avantaj sistemine dâhil olan firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunulmuş olur.

ELAZIĞ TSO AVANTAJ SİSTEMİNE NASIL DÂHİL OLUNUR?

ELAZIĞ TSO üyelerine özel avantaj sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin ''Avantaj Sistemi Firma Taahhütnamesi'' doldurarak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Satınalma Birimine iletmeleri gerekmektedir.