Başkan adayı Duran'dan sendikalara ziyaret!

2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve üyelerini ziyaret etti. 

Başkan adayı Duran'dan sendikalara ziyaret!

Seçim gezi, ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, 2024 Yerel Seçimler öncesi ziyaretler kapsamında Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığını ziyaret ederek sendika başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Duran, ziyarette yaptığı değerlendirmede, ‘’Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığı'nı ziyaret ederek Şube Başkanı Mustafa Bahçeci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim’’ dedi. 

Şube Başkanı Mustafa Bahçeci ise yaptığı değerlendirmede, ”Coşkun Çağlar Beyin nazik ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendisinin ihtisas alanı hasebiyle aynı dili konuşup iş hayatındaki zorluklar hakkında samimi bir söyleşi oldu” diyerek kendisine çalışmalarında başarılar diledi.