Avrupa Badminton Şampiyonası Başlıyor! Elazığlı Milli Sporcu Baygeldi şampiyonada ülkemizi ve ilimizi temsil edecek

Gençlik ve Spor Kulübünün destekleri ile Milli Badminton Sporcusu Hasan Baygeldi, Litvanya'nın Palanga kentinde düzenlenecek olan 9. İşitme Engelliler Badminton Avrupa Şampiyonasında Milli Takım forması giyerek Ülkemiz ve şehrimizi temsil edecek.

Avrupa Badminton Şampiyonası Başlıyor! Elazığlı Milli Sporcu Baygeldi şampiyonada ülkemizi ve ilimizi temsil edecek

Gençlik ve Spor Kulübünün destekleri ile Milli Badminton Sporcusu Hasan Baygeldi, Litvanya’nın Palanga kentinde düzenlenecek olan 9. İşitme Engelliler Badminton Avrupa Şampiyonasında Milli Takım forması giyerek Ülkemiz ve şehrimizi temsil edecek. Müsabaka öncesi İl Müdürü Abdulsamet Eren’i ziyaret eden Milli Sporcu Baygeldi, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Elazığlı Milli Sporcu Baygeldi, Avrupa Badminton Şampiyonasında

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Hasan kardeşimizi tebrik ediyoruz. Hedefleri doğrultusunda çok iyi çalışan bir kardeşimiz. Hasan elde ettiği derecelerle Milli takıma seçildi ve İşitme Engelliler Badminton Avrupa Şampiyonası için Litvanya’ya  göndereceğiz, Ay Yıldızlı bayrağımızı inşallah orada en iyi şekilde temsil edecek ve ilimizide temsil edecek. Badminton’da deneyimli hocalarla çalışıyoruz. Hasan ve onunla birlikte spor yapan Milli Takım da yer alan Elazığlı sporcularımız ilerleyen zamanlar da Milli Takım antrenörü olarak ilimizde bir çok sporcu yetiştirecekler. Sporcumuz Milli Takım kampına katılmak üzere Edirne’ye gidecek ordan da Avrupa Şampiyonası için Litvanya’ya. Gençlik ve Spor Kulübü yöneticilerine ve Hasan gibi mücadele eden milli sporcularımıza ve hocalarımız Emre Demirelli ve İrfan Ataş’a başarılar diliyoruz. İnşallah Litvanya’dan’dan başarılarla gelecek, buraya kadar gelen siz değerli basın mensuplarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.