Abdullah Akın'dan Elazığlılara teşekkür!

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, 31 Mart yerel seçimlerinde destek olan Elazığlılara teşekkür etti.

Abdullah Akın'dan Elazığlılara teşekkür!

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Abdullah Akın seçim sonrası ile ilgili olarak teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Adayı Akın'ın yayımladığı mesajda, "Muhterem Hemşehrilerim. Öncelikle, “31 Mart 2024 Yerel Seçimleri” sonuçlarının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyorum. Hepinizin malumu hemşehrilerimiz için çalışma arkadaşlarımızla birlikte 3 ay boyunca gece gündüz demeden, maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmadan olağanüstü bir gayretin içerisine girdik. Hamdolsun bu gayretin neticesinde Elazığ merkezde yaklaşık %7 oranında bir oy alarak 12 bin seçmenimizin açık bir desteğini almış bulunuyoruz. Diğer taraftan Saadet Partisi olarak Merkez Mollakendi Beldesi ve Karakoçan Sarıcan Belde Belediyelerini alarak büyük bir başarı elde etmiş bulunuyoruz. Seçimi kazanan Mollakendi Belediye Başkanımız Sayın Sabri Yılmaz’ı ve Sarıcan Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Aydın’ı tebrik ediyorum.

Tüm koşullara rağmen bana açık bir şekilde destek veren ve destek vermek isteyipte gönlü benden yana olan, koşulların el vermemesinden dolayı farklı tercihler yapan seçmenimize teşekkürlerimi arz ediyorum. Çalışmalarımızın kesintiye uğramadan daha büyük bir gayretle devam edeceğini ifade etmek istiyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum." İfadelerini kullandı.