Elazığ siyaset, Elazığ siyaseti, Elazığ siyaset haber, Elazığ siyaset kulisi, Son dakika güncel siyaset haber

Siyaset

Son dakika Siyaset haberlerini Elazığ'ın internet haber sitesi Elazığ Online ile takip edin. Siyasetin nabzı Elazığ Online ile atıyor.

Siyaset Haberleri

Bakan Akar'dan terörde kararlılık vurgusu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, terör konusu Türk Silahlı Kuvvetlerinin gündeminde ilk sırada yer aldığını belirtti.

Bakan Varank'tan 6 muhalefet partisine eleştiri

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank parlamenter sistem çalışması için bir araya gelen 6 muhalefet partisini eleştirdi.

'Milyonlarca vatandaş bir kuru ekmeğe muhtaç hale getirildi'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'AK Partili belediyeler vatandaşa indirimli ekmek alsınlar diye özel kupon bastırıp dağıtıyor. Milyonlarca vatandaş bir kuru ekmeğe muhtaç hale getirildi' dedi.

Elazığ HÜDA PAR'dan Mescid-i Aksa baskınına protesto

Elazığ'da, İsrail polisinin işgal altındaki Kudüs bölgesindeki Mescid-i Aksa'da sivillere saldırmasına tepki gösterildi.

Başkan Karakuş'tan maden sahası ile ilgili önemli açıklamalar

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan maden sahası ile ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında 'Maden konusu 'Ben yaptım olacak'a getirilemez dedi.

"Böyle şartname olmaz, ihale iptal edilmeli'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, 21 Nisan'da yapılacak olan Maden rezervleri ihalesi ile ilgili açıklamalarda bulunarak 'Bu ihale niçin sadece bir firmayı işaret ediyor?, İşaret edilen firma ile hangi kurum ve kişilerin ilişkisi vardır? Bu ihale şartnamesinde niçin Elazığ'ın yararı gözetilmedi' dedi.

Bakan Kasapoğlu, Elazığ'da gençlerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Elazığ'da gençlerle bir araya geldi.

Başkan Yıldırım'dan Baskil'deki kayısı üreticilerine ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Baskil ilçesinde don sebebiyle ürünleri zarar gören kayısı üreticileriyle bir araya geldi.

Başkan Çadırcı ve Vekil Balık'tan ziyaret

Elazığ'ın Yazıkonak Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık belde sakinlerinin kapılarını çalarak hasta vatandaşlarla bir araya geldi.

Muhtar Gül'den manidar paylaşım!

Elazığ Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Gümüşkavak Mahalle Muhtarı Ahmet Gül'ün sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım merak konusu oldu.

Başkan Işıkver: Baskilli hemşehrilerimizin yanındayız

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver Baskil'de yaşanan don olayı ile ilgili bir açıklama yayımladı.

Bakan Soylu'dan HDP'li Semra Güzel açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’li Semra Güzel’in yakalanmasına ilişkin, 'Böyle bir kişiyi TBMM’ye sokma sorumluluğu kime aittir. Bir parti, bir terör örgütü mensubunu bunu bildiği ve bunun detaylarına hakim olduğu düşüncesi ile nasıl sokmuştur' dedi.

'İhracata ve turizme finansman desteği getiriyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'İhracata dönük yatırımlara yerli makine kullanımı, kısmi yurt dışı finansmanı ve bölgesel teşviklere ilave olarak yıllık yüzde 9’a varan faiz oranı ile Türk Lirası cinsinden uzun vadeli finansman imkanı getiriyoruz. Benzer bir uygulamayı turizm sektöründe de hayata geçirerek döviz kazandırıcı hizmet veren firmalara yüzde 9’a kadar inen faiz oranlarıyla uzun vadeli Türk Lirası finansmanı sağlıyoruz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksekova’da vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde askerlerle iftar sonrası şehir merkezinde vatandaşların çay ikramını kırmayarak onlarla sohbet etti.

AK Parti'den muhteşem basın açıklaması!

İlimiz Maden ilçesinde MTA tarafından 2,5 yıllık sondaj çalışmaları sonucu bulunan zengin maden rezervleri ihalesi ile ilgili AK Parti il yöneticileri tarafından yayımlanan ültimatom niteliğindeki basın bildirisini okuyan vatandaşlar duyuruyu tepkiyle karşıladı.

'Buradan giriyor, buradan çıkıyor'

CHP Elazığ Milletvekili Erol, yine Elazığ’ı gündeme getirdi. TBMM’de konuşma yapan Milletvekili Erol, önemli açıklamalarda bulundu.

Vekil Bulut'tan İzabe Gafı

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Hakimiyet Gazetesini ziyareti esnasında Maden ilçesindeki rezervlerle ilgili yapılacak ihalenin şartnamesinde önemli değişiklikler yapıldığını ve talep ettiklerini aldıklarını belirtti. Haberin ardından vatandaşlar şartnamedeki değişiklikleri merak ederek Vekil Bulut'tan değişikliklerle ilgili detaylı açıklama beklediklerini belirtti.

Vekil Bulut Ramazan'da tempoyu düşürmedi

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Genel merkez düzeyindeki parti çalışmaları ve TBMM’deki mesaisinden kalan zamanı memleketi Elazığ’da geçirerek ziyaretler gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan terörle mücadele vurgusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin bölgesindeki provokasyonlara rağmen dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olduğunu belirterek, 'Artık terör örgütlerinin saldırmasını beklemiyor, onları inlerinde vuruyoruz. Tepelerine biniyor, başlarını eziyoruz' dedi.

Toplam 1312 haber.