Elazığ siyaset, Elazığ siyaseti, Elazığ siyaset haber, Elazığ siyaset kulisi, Son dakika güncel siyaset haber

Siyaset

Son dakika Siyaset haberlerini Elazığ'ın internet haber sitesi Elazığ Online ile takip edin. Siyasetin nabzı Elazığ Online ile atıyor.

Siyaset Haberleri

Elazığ Deva Partisinden Huzurevindeki Annelere Ziyaret

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal ve DEVA Partisi Üyeleri, anneler günü dolayısıyla Gazi Huzurevi’ndeki annelerle bir araya geldi.

Vekil Erol'dan Vekil Bulut'a hodri meydan!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut arasında yaşanan polemik tüm hızıyla devam ediyor.

'Bizim kursağımızdan haram geçmedi'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'tan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a cevap gecikmedi.

'Azıcık cesaretin varsa çık karşıma'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un, 'Elazığ'ın sahibi Elazığlılardır' başlıklı açıklamalarına istinaden, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın sahibi Elazığlılardır'

Elazığ AK Parti Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da yaşanan sel felaketi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'Elazığ’ın Kaderini Biz Değiştireceğiz'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iktidara geldiklerinde şehrin kaderini değiştireceklerini söyledi.

Ak Partili vekillerden art arda destek paylaşımları

Elazığ’da bugün yaşanan şiddetli yağmur ve dolunun ardından meydana gelen sel felaketlerinin ardından AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ ve Sermin Balık'tan destek paylaşımları yapıldı.

'Sürecin takipçisi olacağız'

Elazığ’da bugün yaşanan şiddetli yağmur ve dolunun ardından Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol, 'Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için sürecin takipçisi olacağız' dedi.

Milletvekili Bulut'tan Arıcak ve Alacakaya'ya ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve parti teşkilat yöneticileriyle birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Arıcak ve Alacakaya ilçelerini ziyaret etti.

Elazığ İyi Parti'de bayramlaşma töreni

İyi Parti Elazığ İl Teşkilatı Ramazan Bayramı münasebetiyle parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlarda dayanışmanın, birlik ve beraberliğin önemine değinen İl Başkanı Servet Gürgözeler, törene katılan partililerle tek tek bayramlaştı.

Vekil Erol eski vekil Öztürk'ü bayramda unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

'Konuşmalarımız başka yere çekildi'

Elazığ'da geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakan Süleyman Soylu ile Çevre Şehircilik İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un ziyareti sırasında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'yla yaşadığı konuşma başka yöne çekilen depremzede Güllü Deniz, bayram ziyaretinde Şerifoğulları ile bir araya geldi. Depremzede Deniz, 'Konuşmalarımız başka yere çekildi, tamamı verilmedi, biz sizden razıyız' dedi.

'Dünyanın birçok yerinden Müslümanlar Erbakan'ı ziyaret ediyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Dünyanın birçok yerinden Müslüman kardeşlerimiz İslam toplulukları Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ı ziyaret ediyorlar. Dertlerini, tasalarını, problemlerini arz ediyorlar' dedi.

'Yanlış hesap Bağdat’tan döner'

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler 21 Nisan tarihinde polimetal maden sahası ihalesinin yapılması ve Cengiz Holding'e verildikten sonra ihalenin iptal edilmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Şerifoğulları'ndan CHP'ye yanıt!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi ziyareti esnasında yaşanan olaylar ve bu olaylara istinaden CHP Elazığ İl Başkanlığı'nın yapmış olduğu açıklama ile ilgili bir basın açıklaması yaparak, 'Milletimizle birlikte çıktığımız bu yolda hiçbir ayak oyununa geçit vermedik vermeyeceğiz' dedi.

Bakan Kurum’dan Akşener’e cevap

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 'İYİ Parti Genel Başkanı ‘TOKİ kimseye hesap vermiyor’ diyor. Bu da iftira. Sayıştay denetimine tabiiyiz, kamu ihale kanununa tabiyiz. Tüm ihalelerimizi kamuya açık ve şeffaf bir şekilde yapıyoruz' dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Akşener'den Babacan açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın kendi parti ismi ve logosuyla seçime girmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu, Bingöl'de güvenlik korucularıyla iftar yaptı

Beraberinde İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile Bingöl'e gelen Bakan Soylu, bir düğün salonunda güvenlik korucularıyla iftar yaptı.

MHP Lideri Bahçeli'den Diyap Ağa hatırlatması

Dün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un büyük dedesi olan 1. Meclis’te Tunceli Milletvekili olarak görev yapan Diyap Ağa’dan bahsetti.

Toplam 1312 haber.