Elazığ Valiliği, Elazığ Valiliği haber, Elazığ Valiliği haberleri

Elazığ Valiliği Haberleri

Son dakika Elazığ Valiliği haberleri, Elazığ Valiliği ile ilgili tüm gelişmeleri Elazığ haber sitesi Elazığ Online adresinde

Elazığ Valiliğinden kuvvetli yağış uyarısı!

Elazığ Valiliği, Elazığ’da beklenen kuvvetli yağışın ardından vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Elazığ Valiliği vatandaşları uyardı!

Elazığ Valiliği, şehir genelinde etkili olan sağanak yağıştan dolayı vatandaşları uyardı.

Elazığ Valiliğinden hasar tespit çalışmaları hakkında açıklama!

Elazığ’da 14.698 binanın hasar tespiti yapıldı. Buna göre 34 Binanın Acil Yıkılacak, 3.309 Binanın Ağır Hasarlı olduğu belirlendi.

Elazığ Valiliği yaptığı duyuruyu yineleyerek vatandaşları uyardı!

Yapılan fahiş fiyat artışlarının ardından Elazığ Valiliği devreye girerek bu konudaki şikayetlerin e-devlet üzerinden ve Ticaret İl Müdürlüğü’nden yapılabileceği söylenmişti.

Elazığ Valiliği'nden OHAL açıklaması

Elazığ Valiliği, OHAL ilan edilen iller arasında bulunmadıklarını, genel hayata etkili afet bölgesi ve mücbir sebep hali ilan edildiğini bildirildi.

Elazığ Valiliği'nden yıkımlara ilişkin uyarı

Ağır hasarlı yapıların yıkım süreçlerinin belediye ve İl Özel İdaresi tarafından yürütüldüğünü bildiren Elazığ Valiliği, 'Yıkım yapacaklarını söyleyen firma veya kişilere kesinlikle itibar edilmeyiniz' diyerek vatandaşları uyardı.

Elazığ'da konutu ağır hasar alan vatandaşların dikkatine!

Elazığ Valiliği, Elazığ’da vatandaşların Hasar tespit sonuçlarını hasartespit.gsb.gov.tr ve E-devlet sistemi üzerinden görebileceğini ve konutu ağır hasar alan vatandaşların konteyner kente yerleştirileceğini duyurdu.

Elazığ Valiliği fırsatçılar için harekete geçti!

Elazığ Valiliği, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Elazığ’da ev kiralarında yaşanan fahiş artışların önüne geçilmek adına çalışma başlattı.

Elazığ Valiliği: '96 bina ağır hasarlı'

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 2 büyük deprem sonrasında Elazığ'da bir bina yıkılırken 96 bina ise ağır hasar aldı.

Elazığ Valiliği'nden 'çığ tehlikesi ile tipi' uyarısı

Elazığ'da iki gündür etkisini sürdüren kar yağışı sonrası valilikten 'çığ tehlikesi ile tipi' uyarısı geldi.

Başlatılan projeyle Elazığ'da tüm okullar kütüphaneye kavuştu

'Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi' çerçevesinde, kütüphanesi olmayan 150 okul için Elazığ Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan çalışma tamamlandı.

Valilikten dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Valiliği, vali ve idarecilerin adını kullanarak yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Elazığ’da 'Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri' toplantısı yapıldı

Elazığ Valiliği tarafından ilgili kurum müdürleri ve yetkililerin katılımıyla 01 Aralık 2022-01 Nisan 2023 kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı yapıldı.

Elazığ, yeni öğretmenevine kavuştu

Elazığ Valiliği koordinesinde Elazığ Belediyesi’nin de katkılarıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bir otel kiralandı. Yapılan dönüştürme çalışmaları sonucunda toplamda 11 kat, 78 oda, 140 yatak ile restoran ve kahvaltı hizmeti verecek yeni Elazığ Öğretmenevi açılışı için tören düzenlendi.

Elazığ'da eylem ve etkinlikler 15 gün süreyle yasaklandı

Elazığ Valiliğinden yapılan açıklamada, Elazığ'da eylem ve etkinliklerin 15 süreyle gün süreyle yasaklandığı bildirildi.

Elazığ Valiliği duyurdu! 24 Ocak depreminden sonra 10 cami ibadete açıldı

Elazığ Valiliği tarafından yapılan duyuruya göre inşası tamamlanan 10 cami ibadete açılırken 2 camide de çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Elazığ Valiliğinden Nebahat Şen açıklaması!

Elazığ Valiliği, bazı basın yayın organlarında yayımlanan '84 yaşındaki depremzede 3 yıldır konteynerde yaşıyor' konulu haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Elazığ'daki FETÖ ve PKK ile mücadele çalışmaları paylaşıldı

Elazığ'da 1 Ocak-27 Ekim tarihleri arasında FETÖ, PDY, PKK ve KCK ile mücadele çalışmalarının detayları Elazığ Valiliği tarafından paylaşıldı. Yapılan operasyonlarda toplam 249 şahsa adli işlem yapıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı genel provası renkli görüntüler oluşturdu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Elazığ’da genel prova yapıldı. Prova, Elazığ Valiliği’nin önünde renkli görüntüler oluşturdu.

Elazığ Valiliği duyurdu! 7 gün süreyle eylem yapmak yasak

Elazığ Valiliği, Elazığ’da 7 gün süreyle toplantı, gösteri yürüyüşü, basın açıklaması gibi eylemlerin yasaklandığını duyurdu.

Elazığ Valiliğinden deprem açıklaması, 'Olumsuz herhangi bir ihbar bulunmamaktadır'

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası açıklama yapan Elazığ Valiliği, olumsuz herhangi bir ihbarın bulunmadığını ve tarama çalışmalarımın devam ettiğini bildirdi.

Elazığ Valiliği duyurdu! Nüfusmatikler hizmete girdi

Elazığ Valiliği, kamu hizmetlerinde verimliliği artıracak ve nüfus müdürlüklerindeki yoğunluğun azalmasını sağlayacak yerli yazılım Nüfusmatiklerin faaliyette olduğunu duyurdu.

Elazığ Valiliği duyurdu! 30 gün içerisinde anahtarlarını teslim almaları gerekiyor

Elâzığ Valiliği, Abdullahpaşa Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi ve Rüstempaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan riskli alanlarda hak sahibi olan vatandaşların 30 gün içerisinde anahtarlarını teslim almaları gerektiğini duyurdu.

Vali Toraman'dan İnternet Medyasına Veto!

Elazığ Valiliği bünyesinde Vali Dr. Ömer Toraman ve eşi Neşe Toraman'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu'nda ilin her kesiminde davetlilerin katıldığı ancak Elazığ'da yayım yapan 'İnternet Haber Siteleri'nin yok sayılarak davet edilmemesi imtiyaz sahipleri tarafından tepkiyle karşılandı.

Elazığ Valiliği duyurdu! Cip mesire alanında mangal yasağı kaldırıldı

Elazığ Valiliği’nin aldığı karar ile Cip mesire Alanı’nda mangal yasağı kaldırıldı.

Elazığ'da ormanlık alanlara girişler yasaklandı

Elazığ Valiliği tarafından orman yangınlarının önlenmesi için kent genelinde bulunan ormanlara girişler yasaklandı.

Elazığ Valiliği sel ve su baskınlarına karşı uyardı!

Elazığ Valiliği vatandaşları Elazığ’da etkili olması beklenen gök gürültülü sağanak yağıştan kaynaklı sel ve su baskınlarına karşı uyardı

Valiler Kararnamesi yayımlandı!

Valiler Kararnamesi yayımlandı. Yayımlanan kararnameye göre İllerin Valiliği’nde değişiklik yapıldı. Elazığ Valiliğinde ise bir değişiklik olmadı.

'Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı' düzenlendi

Elazığ'da İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından 'Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı' düzenlendi.

O uygulama 4 Nisan'da Elazığ'da da başlıyor

Çocuk teslimi ve çocukla kişisel ilişki kurulması işlemlerinin İcra Müdürlükleri tarafından yerine getirilmesine ilişkin uygulama yerine bu işlemlerin Adalet Bakanlığınca kurulan Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlükleri tarafından yerine getirilmesine yönelik uygulama, 4 Nisan 2022 Pazartesi günü aralarında Elazığ'ın olduğu 11 il merkezinde başlıyor.

Elazığ Valiliği ile ilgili sıcak gelişmelere, son dakika haberlere, güncel duyurulara Elazığ haber sitesi Elazığ Online ile anında ulaşın.