Mehmet Aksu

Ak Parti'nin parlayan yıldızı'nın ismidir Metin Bulut

Mehmet Aksu

Siyasilerin işleri her zaman çok zor olmuştur. Hele ki iktidar milletvekiliyseniz eyvah ki eyvah! Tüm gözler sizde olur, herkes ister ki telefon açıldığında ulaşsın, tayinler, atamalar, resmi işler, sınavlar, mülakatlar, hal hatır sormalar vs vs envai çeşit konuların muhatabı artık sizsiniz.

7/24 telefonun başında hazır ve nazır olmanız lazım. Basit bir hesapla sizinle bire bir temasta olan il yönetimi, merkez ilçe yönetimi, il kadın kolları, il gençlik kolları asil ve yedek üyeleri, ilçelerin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarını da eklersek 1500 civarında kişi yapar. Bir de bunlara stk'ları, muhtarları ve özel dostları'da eklersek vay halinize. Çok rahat 5000 kişiyi bulur. Herkes 1 defa arasa 5000 arama yapar. 1 tanesine bile cevap vermezseniz artık siz en kötüsünüz. İktidar milletvekillerinin özetle işleri çok ama çok zor.

Hal böyleyken hiçbir sorumluluğu olmayan veya iktidar milletvekili olmadıklarından ötürü doğal olarak halkın hiçbir isteğiyle muhattaplığı bulunmayan milletvekilleri ise "bekara eş'ini boşamak kolaydır" misali haybeden konuşurlar. Ne de olsa hiçbir sorumlulukları yoktur. İşleri çok kolaydır, zira tiribünlere oynarlar.

Gel gelelim Elazığ Milletvekilimiz Sn. Metin Bulut'a

Metin Bulut Ak Parti MKYK üyesi, teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu teşkilatlar sorumlusu.

Bir Elazığ'lı olarak sadece bu özelliklerinden ve görevlerinden ötürü gurur duymamız yeterlidir. Son zamanlarda canını dişine takmış, dur durak bilmeyen performansı ile gece gündüz demeden heryere koşmaya yetişmeye çalışan bir milletvekilimiz var ve onunla ne kadar gurur duysak azdır biz Elazığ'lılar olarak.

Tüm bu görevlerinin ve koşuşturmalarının yanısıra her sorunu olanın aradığı isimdir Metin Bulut. Elbetteki halk haklı olarak hem şehrimiz Elazığ için hem de bireysel konuları için taleplerde bulunmalıdır ama yiğidin hakkını da vermelidir.

Biz Elazığ'lılar olarak bu vasıfları taşıyan ve bizim çocuğumuz olan ,fırsat buldukça herkese, heryere yetişmeye çalışan, şehrimiz için elinden geleni yapıp tüm sorunlarıyla ilgilenmeye çalışan vekilimiz METİN BULUT'a köstek değil destek olmalıyız. Saygılarımla

Yorumlar 2
Gencaycoskun 13 Ağustos 2021 06:54

Bunu yazan arkadaş bu yazıyı yazarken allahtan korkmadı mı acaba bahsettiği kişi bu memlekete 1 çivi çakmayan 1 eseri olmayan kişidir sürekli koşuşturuyormus biz bu memleket için koşuşturdugunu görmedik kosusturmuşsa kendi çıkar menfaati için kosmustur ihale. Almak için tarla almak için

Gencay 13 Ağustos 2021 06:49

Acaba bunu yazan arkadaşda Allah korkusu var mı bunları nasıl yazdı buraya behsettigi kişi 2 dönemdir millet vekili bu memlekete bir çivi cakmamis bir eseri olmayan bir kişidir elbetteki her telefona bakamaz herkse cevap veremez ama bu onun çok çalıştığı koşturduğu anlamına geliyor eğer koşuştuyorsa ihale almak için kendi menfaati için kosusturuyor bu memleket için kişuşturdugunu 10 senedir millet vekili biz görmedik halk olarak

Yazarın Diğer Yazıları