Vekil Bulut'tan Elazığspor'a ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, ES Elazığspor Tesisleri'ni ziyaret ederek Başkan Serkan Çayır ve Asbaşkan Mustafa Şerifoğulları'yla bir araya geldi.

Vekil Bulut'tan Elazığspor'a ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığspor Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Serkan Çayır ve Asbaşkan Mustafa Şerifoğulları ile bir araya geldi.

Milletvekili Bulut, ligde kalma mücadelesinde kulübü yalnız bırakmadıklarını söyledi.

Vekil Bulut'tan Elazığspor'a ziyaret

“YAKIN ZAMANDA STADYUMUMUZUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Yakın zamanda stadyumun açılışını gerçekleştireceklerinin altını çizdi. Milletvekili Bulut, “Elazığspor önemli ve kritik bir dönemden geçiyor. Geçen yıl son ana kadar ligde kalma mücadelesi verdik. O süreçte kulübümüzü bir an için olsun yalnız bırakmadık. Kulübümüzün genç ve dinamik bir yönetim kurulu var. Serkan Çayır gibi niyeti halis ve futbolun içinden gelen bir kardeşimiz var. Yönetimin uyumu mutlaka başarı getirecektir. Buna yürekten inanıyorum. Takımımız iyi gidiyor. Takımımızın mali ve teknik altyapısını güçlendirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bu süreçleri Belediye Başkanımız ile Elazığspor Başkanımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte yürütüyoruz. Yakın zamanda stadyumumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Açılış için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Yeni stadyum yeni bir heyecan getirecektir. Ev sahipliklerinden ve içtenliklerinden dolayı Kulüp Başkanı Serkan Çayır’a ve As Başkan Mustafa Şerifoğulları’na teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.