Yümlü; "Çözüme Kavuşturulan Dosyaların Neredeyse Tamamı..."

TY Elazığspor Kulübü’nde transfer tahtası çalışmaları, dör bir koldan devam ediyor. İstanbul’da olan Eski Başkan Hacı Murat Yümlü de yoğun mesaide...

Yümlü; "Çözüme Kavuşturulan Dosyaların Neredeyse Tamamı..."

TY Elazığspor Kulübü’nde transfer tahtası çalışmaları, dör bir koldan devam ediyor. İstanbul’da olan Eski Başkan Hacı Murat Yümlü de yoğun mesaide… Elazığ Fırat Gazetesine konuşan Yümlü; “Şekip Mosturoğlu’nu devreye soktum. Sayın Mosturoğlu Avukat Sami Dinç ile irtibat halinde. En kötü ihtimalle sorunu çözebilmemiz adına bu avukata konut vermem gerekecek. Başka türlü çözüm bulamayacağız. Ayrıca bu zamana kadar çözüme kavuşturulan dosyaların neredeyse tamamı, benim hallettiğim dosyalardır.”dedi. Eski Başkan Yümlü ayrıca transfer tahtası çalışmalarını yerinde incelemek için İstanbul’da olan Vali Çetin Oktay Kaldırım ile bu akşam görüşme gerçekleştireceğini dile getirdi.

TY Elazığspor’da transfer tahtası çalışmaları dört koldan devam ediyor. Temsilcimizde eski başkanlar da yoğun bir çalışma içerisinde… İstanbul’da ikamet eden Eski Başkan Hacı Murat Yümlü de transfere engel borçların ortadan kaldırılabilmesi adına me sai harcıyor.

YÜMLÜ; “ŞEKİP MOSTUROĞLU’NU DEVREYE SOKTUM”

Konuyla ilgili spor servisimize açıklamalarda bulunan Hacı Murat Yümlü; “Elazığspor’un transfer tahtasını açabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki saatler bizim için çok önemli. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde geçmiş dönemde yöneticilik de yapan Şekip Mosturoğlu’nu devreye soktum. Sayın Mosturoğlu Avukat Sami Dinç ile irtibat halinde. En kötü ihtimalle sorunu çözebilmemiz adına  bu avukata konut vermem gerekecek.  Başka türlü çözüm bulamayacağız. Bu arada tahtayı açmamız halinde transfer noktasında da çalışmalar sürdürüyoruz. Eski futbolcumuz Tom benden haber bekliyor. Ayrıca bu zamana kadar çözüme kavuşturulan dosyaların neredeyse tamamı, benim hallettiğim dosyalardır. Mesela Mehmet Altıparmak hocamızla görüştüm. Bana; “Başkanım siz ne diyorsanız başımla gözüm üstüne.”dedi. Dışında diğer imza almamız gereken isimlerle de girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz. Elazığspor için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah sorundan kurtulabiliriz ve takımın önünü açabiliriz.”dedi.

YÜMLÜ, VALİ KALDIRIM İLE GÖRÜŞECEK

Öte yandan Başkan Hacı Murat Yümlü, Elazığspor Kulübü’nün transfer tahtası çalışmalarını yerinde inceleyebilmek için İstanbul’da olan Vali Çetin Oktay Kaldırım ile görüşecek. Yümlü; “Sayın valimiz ile telefonda görüşmüştük. Bugün de İstanbul’a geldi. Akşam saat 18:30 gibi kendisi ile burada bizzat görüşeceğiz.”ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER