“Yönetim gündem değiştiriyor!”

Elazığspor Eski Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak; “Futbolcularımızı arıyor.”iddialarına yanıt verdi. Deneyimli çalıştırıcı; “Sadece gülüyorum. Beni tanıyan herkes bilir, küçük hesaplar peşinde olmadım. Açıklamalara ise yönetimin gündem değiştirmesi diyorum.”ifadelerinde bulundu.

“Yönetim gündem değiştiriyor!”

Geçtiğimiz gün Elazığspor Eski Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak’ın bordo-beyazlı futbolcuları aradığını iddia eden Basın Sözcüsü Cengiz Gülaç’a cevap gecikmedi.

“EN ÇOK ÜZEN OĞLUMA İFTİRA ATILMASI”

Tecrübeli çalıştırıcı Altıparmak Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu. Basın Sözcüsü Gülaç’ın iddialarının gündem değiştirme stratejisi olduğunu kaydeden Erzurumspor Teknik Patronu Mehmet Altıparmak, ajansspor’un haberine göre şu ifadelerde bulundu; "Sadece gülüyorum. Beni tanıyan herkes bilir, küçük hesaplar peşinde olmadım. Açıklamalara ise yönetimin gündem değiştirmesi diyorum. Artık bu konularla ilgili konuşmak istiyorum. Şu anda Erzurumspor'un başarısı için çalışıyorum. En çok üzüntü duyduğum şey; oğluma iftira atılması. Oğlum üniversite okuyan ve basketbol oynayan bir öğrenci. Hiç bir oyuncuyu aramadım. Hiçbir futbolcuyla ilgilenmiyorum. Aramadım, aramamda bu işler benim işim değil. 25 kişilik kadrom var. Kaliteli isimler var. Oyuncularımla ilgili tam netice almadan, transferi düşünmüyoruz. Amacımız 5 maçı kayıpsız geçmek." Basın Sözcüsü Gülaç; “Bizim futbolcularımızı lütfen aramasın. Haddini bilsin. Giderken bir dünya hakaret etti, belgeleriyle cevap verdik. Utanmak yerine, susmak yerine, bizim futbolcularımızı arıyor. Israrla ‘gönderin’ dediği adamı bile arıyor. İnsanda biraz utanma duygusu olur. Gereken cevabı veririz.” Şeklinde iddialarda bulunmuştu. / İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER