Vali Kaldırım’dan Elazığspor'a desteğe devam!

Vali Çetin Oktay Kaldırım Elazığspor’a desteklerini sürdürüyor… Bu kapsamda Vali Kaldırım Yunan oyuncu Tatos için şahsi hesabından kulübe 10 Bin TL gönderdi. Vali Kaldırım’ın desteği, kulübe 10 Bin TL göndermesiyle de sınırlı kalmadı. Vali Çetin Oktay Kaldırım kulübün 150 Bin TL’lik mefruşat giderlerini de karşıladı ve kulübe gıda desteğinde bulundu. Vali Kaldırım; “Şehrimizin önemli marka değerlerinden birisi olan Elazığspor’umuzu son dönemde yaşadığı sıkıntılı durumdan kurtarmak için elimizden gelen tüm desteği vermeye devam ediyoruz.”dedi. Öte yandan Vali Kaldırım’a teşekkür eden taraftarlar; “Elazığspor sizin sayenizde ayakta duruyor.”gibi yorumlarda bulunurken, bordo-beyazlı kulüp de Vali Kaldırım’a teşekkür mesajı yayımladı.

Vali Kaldırım’dan Elazığspor'a desteğe devam!

TY Elazığspor Kulübü’ne bir çok yardım ve destekte bulunan, bu destekler sayesinde taraftarın sevgilisi haline gelen Vali Çetin Oktay Kaldırım, temsilcimize katkı sunmaya devam ediyor.

VALİ KALDIRIM TATOS İLE GÖRÜŞTÜ

Vali Kaldırım bu kapsamda son olarak şahsi hesabından Elazığspor’un Yunan Futbolcusu Adreas Tatos için kulübe 10 bin TL gönderdi. Tatos ile telefon görüşmesi gerçekleştiren Vali Kaldırım’a  yıldız oyuncu tarafından teşekkür edildi. Vali Kaldırım’ın desteği, kulübe 10 Bin TL göndermesiyle de sınırlı kalmadı. Vali Çetin Oktay Kaldırım kulübün 150 Bin TL’lik mefruşat giderlerini de karşıladı ve kulübe gıda desteğinde bulundu.

VALİ KALDIRIM; “ELİMİZDEN GELEN TÜM DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Elazığspor’a desteklerinin her zaman süreceğini belirten Vali Kaldırım; “Şehrimizin önemli marka değerlerinden birisi olan Elazığspor’umuzu son dönemde yaşadığı sıkıntılı durumdan kurtarmak için elimizden gelen tüm desteği vermeye devam ediyoruz. Tatos ile bir telefon görüşmesi yaptım ve haftosnu maça çıkması konusunda kendisini ikna ettim. Biliyorsunuz Valiliğimizin başlatmış olduğu Elazığspor’umuza destek kampanyası devam ediyor. Şehrimizin tüm paydaşlarını ve vatandaşlarımızı bu kampanyaya desteğe davet ediyorum.” dedi.

“ELAZIĞSPOR SİZİN SAYENİZDE AYAKTA DURUYOR”

Göreve geldiği günden itibaren bordo-beyazlı kulübe inanılmaz bir destek sunan, bu zamana kadar bir çok kaynak oluşturulmasını sağlayan, her karşılaşmada tribündeki yerini alarak futbolcuları yalnız bırakmayan Vali Kaldırım’ın bu desteklerinin ardından bordo-beyazlı taraftarlar da kendisine sosyal medya aracılığıyla teşekkür etti. Bazı taraftarlar; “Çok yaşayın sayın valim, Elazığspor sizin sayenizde ayakta duruyor, kulübün her zaman yanında olduğunuz için taraftarlar olarak teşekkür ediyoruz.”gibi yorumlarda bulundular.

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ’NDEN VALİ KALDIRIM’A TEŞEKKÜR

Elazığspor Kulübü tarafından yayımlanan mesajda Vali Kaldırım’a teşekkür edilerek; “Elazığ Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında Valimiz Çetin Oktay Kaldırım tarafından kulübümüze 10 Bin TL bağış yapılmıştır. Ayrıca Elazığ Valiliği tarafından kulübümüze gıda yardımı gerçekleştirilmiştir. Desteklerinden dolayı Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Valiliği’ne teşekkür ederiz.”ifadelerinde bulunuldu.  İbrahim KARAKULAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER