Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları Elazığspor’un yanında

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları Elazığspor’un yanında

Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları, kulüp tesislerinde Başkan Selçuk Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcular ile bir araya geldiler.

Ziyarette, Başkan Selçuk Öztürk tarafından Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a 23 numaralı Elazığspor forması hediye edilirken, Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na ise plaket takdim edildi.

“VALİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ KULÜBÜN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Selçuk Öztürk; “Valimiz Sayın çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları bugün kulübümüzü ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır. Kendilerine kulübümüzün son durumu hakkında bilgiler verdik. Sağolsunlar; Kıymetli Valimiz ve kıymetli Belediye Başkanımız, kulübümüzün yaşadığı problemlerle yakından ilgilenen ve bu problemlerin çözümü noktasında her daim yanımızda olmuşlardır. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na çok kıymetli destekleri ve kulübümüze göstermiş oldukları teveccüh için camiamız adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER