Vali GAKGO'dan İstanbul Çıkarması

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İstanbul’a gidiyor… Bordo-beyazlı taraftarlar transfer tahtası konusunda müjde beklerken Vali Kaldırım’ın İstanbul çıkarması yapacak olmasının duyulması, kamuoyunda heyecanla karşılandı.

Vali GAKGO'dan İstanbul Çıkarması

TY Elazığspor Kulübü’nde transfere engel borçların kaldırılması için yapılan yoğun çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Son bir haftadır bütün mesaisini bu konuya ayıran ve ETSO  Başkanı Asilhan Arslan, TSO meclis başkanı Ahmet Yaşar ve kulüp yönetimiyle sık sık bir araya gelen Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım spor servisimizin edindiği bilgilere göre bu durumla ilgili İstanbul’a gidiyor…

VALİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM YOĞUN MESAİDE…

Elazığspor Kulübü’ne de desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Vali Çetin Oktay Kaldırım yarın İstanbul’a gidecek ve transfer tahtasının açılabilmesi adına çalışmaları yerinde takip edecek. Taraftarın sabırsızlıkla beklediği müjdenin, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın İstanbul çıkarmasıyla verilip verilmeyeceği merak edilirken, Vali Kaldırım’ın bu konuda yoğun mesai harcaması ve bizzat İstanbul’a gidecek olması da kamuoyunda heyecana neden oldu.

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 23:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet genc
Mehmet genc - 6 ay Önce

Şu ana kadar yeterli Kaynak temin edilmedi yazık ki Ne yazık Elazığ spor â Hep Birlikte Sahip çıkalım

SIRADAKİ HABER