Tuncay AKGÜN; "Memleketimi çok seviyorum"

Elazığspor Kulübü Sportif Direktörü Tuncay Akgün Elazığ Fırat Gazetesine yaptığı açıklamada çok zor bir işin kendilerini beklediklerini dile getirdi. Akgün ayrıca; “Bu zor görevde inşallah hep birlikte Elazığspor’u layık olduğu yere getireceğiz.”dedi.

Tuncay AKGÜN; "Memleketimi çok seviyorum"

Tetiş Yapı Elazığspor’da sportif direktörlük görevine Eski Elazığsporlu futbolcu Tuncay Akgün getirilmişti. Bir dönem Fenerbahçe’de de forma giyen Akgün Elazığ Fırat Gazetesi’ne yaptığı açıklamayla taraftara seslendi.

“MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM”

Aynı zamanda Elazığlı olan Tuncay Akgün memleketini çok sevdiğini ve Elazığspor’da geçmiş dönemlerde hizmetleri olduğunu dile getiren Tetiş Yapı Elazığspor Sportif Direktörü Tuncay Akgün; “Ben memleketimi çok seviyorum. Bütün hemşehrilerimi çok seviyorum. Zaten futbolculuk kariyerimde de gelip Elazığspor’da, memleketimizde hizmetlerimiz oldu. Bu zor görevde inşallah hep birlikte Elazığspor’u layık olduğu yere getireceğiz. Bunu hedefliyoruz. Çok zor bir iş bizi bekliyor. Bunun da hepimiz farkındayız.”dedi. Şu an İstanbul’da olan Akgün’ün yarın ilimize gelerek görevine başlaması tahmin ediliyor.

İbrahim KARAKULAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER