Transfer Komitesi Tahtanın Açılmasını Bekliyor

Transfer tahtası kapalı olan Elazığspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-beyazlı kulüp tahtanın açılması durumunda anlaştığı futbolculara imza attıracak…

Transfer Komitesi Tahtanın Açılmasını Bekliyor

Transfer tahtası kapalı olan Elazığspor’da transfer çalışmaları da bir yandan devam ediyor. Alınan bilgilere göre transfer komitesi takıma fayda sağlayacak, aynı zamanda geleceğe dönük ve uzun vadede takıma kazandırılması düşünülen futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Görüşülen futbolculara 2 ve opsiyonlu 3 yıllık teklifler sunan transfer komitesi aynı zamanda gelecek sezonun da iskelet kadrosunu oluşturmak istiyor. Bu bağlamda Bordo-beyazlı takımın gündemine gelen birçok futbolcu ile görüşmeler devam ediyor.

Transfer tahtasının açılmasıyla birlikte prensipte anlaşılan futbolcuların imza atması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta Elazığspor’un gündemine gelen ve prensipte anlaşma sağlanan futbolculardan Famoussa Kone transferini Elazığspor’un bitirmesi ise an meselesi. edinilen bilgilere göre Famoussa Kone ve menajeriyle yapılan görüşmelerden prensip anlaşması çıkarken, Kone’nin kulübü Göztepe ile olan pürüzlerini gidermesi bekleniyor.

Elazığ Son Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER