Toplantı'da önemli gelişmeler yaşandı

Elazığspor için dün akşam gerçekleştirilen toplantıda önemli gelişmeler yaşandı. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın katıldığı toplantının ardından, Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil destek sözü aldıklarını ifade etti.

Toplantı'da önemli gelişmeler yaşandı

Bordo-beyazlı kulübe maddi kaynak sağlanması amacıyla Elazığ Ticaret Odasında dün akşam bir toplantı yapıldı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Başkan Yanılmaz’ın yeğeninin düğünü, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un ise rahatsızlığı nedeniyle katılamadıkları toplantıda, Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve Asbaşkan Murat Yerlikaya yer aldı.

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in maddi destek taleplerini dinleyen ve çözüm yolları arayan Elazığ Ak Parti Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve Etso Başkanı Asilhan Arslan’ın Yumakgil’e destek sözü verdikleri öğrenilirken, Milletvekili Ağar’ın İstanbul’da bazı görüşmeler yapacağı ve bu görüşmelerde olumlu sonuçlar alınmasının beklendiği bildirildi.

Alınan bilgilere göre Tolga Ağar’ın Türkiye Futbol Federasyonu’nu ziyaret edeceği, ETSO Başkanı Arslan’ın ise somut adımlar için bazı temaslarda bulunacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vahap.isik
Vahap.isik - 7 ay Önce

Köyün.birinde.tilkinin.agladiğini.görmüsler.sormuslar.niye.aglisin.tilki gardas.koylu.gelbizim.tavuklara.bekciol.tilki.gine.aglamiş.ağlama.tilki.gardaş.oğlundan.coban olsun.tilki.da çok.ağlamış.köylünün.kafası.bozulmuş.ne istisin.ol.oğlun.coban..sen.bekci.tilki.vAllah.gakom.iyi.solisin.ama.hic.gozum.kesmi.beni.bekçi.oğlumu.çoban.yapsanız.inssAllah

SIRADAKİ HABER