TETİŞ YAPI;"Her Zaman Elazığspor'un Yanındayız"

Tetiş Yapı AŞ. Yönetim kurulu başkanı Mustafa Tetik, Elazığspor’un transfer tahtasının açılmasının ardından bir basın bildirisi yayınladı. Mustafa Tetik mesajında, “her zaman Elazığspor Kulübünün yanında olduğumuzu ve bu fedakarlığımızın siyasi emellere alet edilmemesi gerekir dedi.

TETİŞ YAPI;"Her Zaman Elazığspor'un Yanındayız"

Tetiş Yapı AŞ. Yönetim kurulu başkanı Mustafa Tetik, Elazığspor’un transfer tahtasının açılmasının ardından bir basın bildirisi yayınladı.

Mustafa Tetik mesajında, Elazığspor’un siyasi emellere alet edilmemesine dikkat çekti.

Tetiş Yapı AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tetik’in basın açıklaması şöyle:

“Değerli Elazığ Halkı,

Her zaman maddi ve manevi olarak yanında olduğumuz, sevdamız ve şehrimizin marka değeri Elazığspor Kulübünün yaşamış olduğu sıkıntılı günleri yakından takip etmekteyiz. Bu zorlu süreci kısa sürede aşarak, hak ettiği yerlere geleceğine inancımız sonsuzdur.

Elazığspor Kulübüne katkı ve destek sağlamak adına Elazığspor Kulübü Derneği ile Şirketimiz arasında yapmış olduğumuz ve 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli “İsim Hakkı ve Reklam Sözleşmesini” yine yaşanan süreç ve gelinen noktada Elazığlının mutluluğu ve Elazığspor Kulübünün âli menfaatleri için, hiçbir karşılık  beklemeden, Elazığ Valisi Sn. Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Asilhan Arslan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sn. Ahmet Yaşar ve Değerli Büyüğümüz Sn. Yılmaz Tetik Beyefendilerin girişimleri sonucu yeni anlaşma yapılarak, kaynak bulunması adına haklarımızdan feragat ettiğimizi ve her zaman Elazığspor Kulübünün yanında olduğumuzu ve bu fedakarlığımızın siyasi emellere alet edilmemesi hassasiyetinin göz önünde bulundurulmasını, saygılarımızla kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER