Teşekkürler Gazişehir!

Gaziantep deplasmanında Elazığspor’u yalnız bırakmayan bordo-beyazlılar dönüş yolunda otobüslerinin arızalanması sonucu mahsur kaldı. Devreye Gazişehirli yöneticiler girerek, taraftar için otobüs tahsis etti. Elazığspor taraftarı ilimize ulaştı.

Teşekkürler Gazişehir!

Elazığspor’un Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’ne 1-0 mağlup olduğu maçın ardından Elazığspor taraftarları Gaziantep’te mahsur kaldı. İlimizden otobüslerle deplasman maçı için Gaziantep’e giden taraftarlar için tahsis edilen otobüslerden biri arızalandı. Bunun üzerine bir grup taraftar mağdur oldu. Durumu öğrenen ve devreye giren Elazığspor Kulübü Yöneticisi Vural Baygeldi Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile irtibata geçti. Bordo-beyazlı taraftarlar Gaziantep temsilcisinin devreye girerek otobüs tahsis etmesi üzerine ilimize ulaşabildi.

MAHSUR KALAN TARAFTARA GAZİŞEHİR YARDIMI

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Baygeldi; “Gazişehir - Elazığspor maçından sonra, taraftarlarımızı getiren otobüslerden biri Gaziantep'te arızalandı. Diğer taraftarlarımızı taşıyan otobüsleri yolculadıktan sonra, orada kalan taraftarlarımız için, Gazişehir Kulüp İdari Menajeri Kemal Aslan beye mağduriyeti anlattıktan sonra, Kulüp Muhasibi, Seç Turizmin Sahibi Seddar Konukoğlu’na durumu iletti. Seddar bey de, otobüsü tahsis etti. Mahsur kalan taraftarımız bu şekilde ilimize ulaştı. Bizlere, taraftarımıza yardım ve desteklerini esirgemeyen Gazişehir kulübüne ve Seddar beye teşekkürlerimizi iletiyoruz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER