Takke düştü kel göründü

Bordo-beyazlı taraftarların büyük desteği ile göreve başlayan Hüseyin Kalpar, Manisaspor’a karşı alınan 2-1’lik mağlubiyetin ardından eleştiri oklarının hedefi olmaktan kurtulamadı. Daha bir hafta öncesine kadar şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarlar Ege’deki hezimetin ardından faturayı Kalpar’a kesti.

Takke düştü kel göründü

Göreve başlarken bordo-beyazlı taraftarın büyük güveni ve şampiyonluk şarkıları ile karşılanan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’a, Grandmedical Manisaspor yenilgisinin ardından büyük tepki yağdı. Taraftarların sosyal medyada deneyimli çalıştırıcıyı eleştiri yağmuruna tutması, Hüseyin Kalpar’ın kredisinin ne kadar olduğunu sorgulattı.

KALPAR GÖREVE BAŞLADIĞINDA BÜYÜK DESTEK VARDI!

Kasım ayının başında sportif başarıya rağmen Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yollarını ayıran Elazığspor, birkaç gün sonra ligin en tecrübeli çalıştırıcılarından Hüseyin Kalpar ile anlaşma sağlamıştı. Bu anlaşma bordo-beyazlı taraftarların neredeyse tamamından geçer not almış, sosyal medyada yapılan olumlu görüşler ve desteklerle birlikte Elazığspor’un şampiyonluğa emin adımlarla yürüyeceği yorumlarına neden olmuştu. Bordo-beyazlı camiada hafta sonu Manisa’da ligin zayıf olarak görülen ekibi Manisaspor karşısında alınan 2-1’lik yenilginin ardından taraftarlar faturayı Hüseyin Kalpar’a kesti.

“TEK KELİME İLE REZALET!”

Yenilginin ardından basın toplantısında; “Manisaspor daha inançlıydı!” diyen Kalpar hakkında sosyal medyada bazı taraftarlar eleştirilerini dile getirdi. Yapılan eleştirilerden bazıları şu şekilde;

Yücel Can; “Bu inancı ve mücadeleyi ben mi vereyim? İnanmak zaferin yarısıdır. Bu Elazığ’da yok!”

Mustafa Gür; “Bir sen inanmamışsın maçı alacağımıza. Zaten suç sende değil, seni getirenlerde.”

Ahmet Fatih Kılınç; “Biz de seni tebrik ediyoruz hocam. Onur Güney ve Adem Alkaşi’ye selam söylüyoruz. Allah razı olsun. Şeker ve kalp hastası olduk vallahi billahi yeter artık. Kimse Elazığ’ın kaderiyle oynayamaz.”

İsrafil Yıldız; “Sen kendini tebrik et hocam, yazıklar olsun!”

Ali Sertdemir; “Doğru tebrik ederiz tabi. Kümeye oynayan takıma yeniliyoruz!”

Nihat Çolak; “Tek kelime ile rezalet!”

Adem Ekici; “Yazık, çok yazık. 10 kişiye karşı hiç bir varlık gösteremeyen Elazığspor!”

Berat Yıldırım; “Futbolculara iyi bir disiplin şart.”

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Keklik
Mustafa Keklik - 2 yıl Önce

Önce hedef tahtasına konulan kişi piyondur asıl suçlu yonetimdir futbolcuyu dilenci durumuna düşürenlere yazık.Kamuoyunun dikkati olan futbol ile Elazizin itibarını zedelemeye kimsenin hakkı yok

SIRADAKİ HABER