Takımın gerçek sahibi taraftardır

Efsaneler Taraftarlar Grubu Başkanı Serkan Çayır Tetiş Yapı Elazığspor’un geçtiğimiz sezon yalan, ihanet ve acı dolu bir sezon geçirdiğini vurguladı.

Takımın gerçek sahibi taraftardır

Efsaneler Taraftarlar Grubu Başkanı Serkan Çayır sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, geçtiğimiz sezon kötü bir sezonun yaşandığını bundan sonra da temsilcimiz için işlerin çok da iç açıcı görünmediğine inanıyor.

TAKIMIN GERÇEK SAHİBİ TARAFTARDIR

Başkan Çayır; “Yalan, ihanet ve acı dolu bir sezonun ardından, bir kez daha görülmüştür ki; bu sezonda çok üzüleceğiz bu takımın gerçek sahibi dar alanda kısa paslarla başkan ve yönetici olanlar değil taraftardır.”dedi.

“ARTIK MIZRAK ÇUVALA SIĞMAMAKTADIR”

Eleştirilerini sürdüren Efsaneler Taraftarlar Grubu Başkanı Serkan Çayır; “Artık mızrak çuvala sığmamaktadır. Elazığspor; gerek iç saha maçlarında ve gerekse deplasmanlarda kendisine tutkuyla bağlı binlerce taraftarını binlerce taraftar ki; genci-yaşlısı, kadını-erkeğiyle toplumun her kesiminden, her eğitim seviyesi ve her gelir düzeyinden sevdalısıyla artık karar mekanizmalarında yer almayı hak etmektedir.”ifadelerinde bulundu.

“TARAFTARIN SABRI KALMADI”

Taraftarın artık sabrının kalmadığının altını çizen Çayır; “Zamanından ve ailesinin rızkından fedakarlık eden, cefayı çeken ve sevdasının peşinde kar kış – iç saha deplasman demeden koşan cefakar taraftarımızın sabrı kalmamıştır.”dedi.

“ARTIK HAKLIYA HAKLI, HAKSIZA HAKSIZ DİYECEĞİZ”

Artık taraftarlar olarak haklıya haklı, haksıza haksız diyeceklerini kaydeden Serkan Çayır; “Yeter artık. Gelin hep beraber bu takımı ait olduğu lige taşıyalım. O sene bu sene olsun. takıma sahip çıkın. Herkes bir tribün lideri, dernek başkanı olmuş, ona vuruyor, buna vuruyor.  Futbolun F’sini bilmeyen adamlar yorum yapıyor. Hani benim bir lafım var; bulut ne tarafa, tarlayı o tarafa sürmeyin… Biz bu takıma bedel ödedik, cefasını çektik, bu saatten sonra da sefasını kimseye sürdürmeyiz. Ben ve grubum bu saatten sonra haklıya haklı, haksıza haksız.”diyerek sözlerini noktaladı.

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER