Özköylü iddialara yanıt verdi!

“Osman Özköylü ile ön protokol imzalandı… İmzalar atılacak.” iddialarına Tecrübeli Teknik Adam Osman Özköylü, sorulara yanıt verdi. Özköylü; “Taraftarın beni takımın başında görmek istemesi beni gururlandırır ancak şu an için hiç kimseyle görüşmedim.”dedi. Öte yandan bordo-beyazlılarda Mehmet Yiğit ile 2, Adem Alkaşi ile de 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Özköylü iddialara yanıt verdi!

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNDEN BİRİYLE GÖRÜŞMEDİM”

Çıkan söylentilerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Özköylü; “Elazığspor taraftarının beni takımın başında görmek istemesi beni gururlandırır. Hepsine teşekkürlerimi sunuyorum ancak ben şu an için hiç kimseyle görüşmedim. Çıkan söylentiler gerçeği yansıtmıyor. Yanlış bir algı yaratılmasın. Biz farklı bir kulüple de görüşebiliriz ve bu söylentiler bunların önüne de geçebilir. Şu andaki söylentilerin hepsi asılsız iddialar. Birisi beni arasa bir ön görüşme yapsam tamamen hak vereceğim ancak ne Elazığspor Kulübü yönetiminden biriyle, ne de başka birileriyle bir görüşmem olmadı. Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil.” ifadelerinde bulundu. Öte yandan Deneyimli Teknik Adam Osman Özköylü için sosyal medyada adeta kampanya başlatan bordo-beyazlı taraftarlar, yapılan çeşitli anketlere de katılmış ve açık ara Özköylü’yü takımın başında görmek istedikleri yönünde görüş belirtmişlerdi.

YİĞİT 2, ADEM 1 YIL UZATTI… ÖZGÜR İDDİALARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Öte yandan Elazığspor’da hafta başında Elazığ’a geleceği bildirilen Mehmet Yiğit, ilimize geldi. Mehmet ile yapılan görüşmeler neticesinde anlaşmaya varıldı ve deneyimli savunmacı ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. Ayrıca Adem Alkaşi ile de 1 yıllık sözleşme yenilendi. İç transfer çalışmalarını sürdüren temsilcimizde dış transfer konusunda da çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Elazığsporlu Eski Futbolcu Özgür Özkaya ile görüşüldüğü iddialarının üzerine edinilen bilgilere göre çıkan söylentilerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER